Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.