This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Starting price 30 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Japanse werken
Result: 80 EUR

Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Result: 90 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Bestaande uit: Wolf met schildpadden. Figuren in de regen, gesigneerd. Dubbele boekpagina illustratie Katsushika Hokusai, figuren aan kade. Afmeting: 25 - 38 cm. In goede staa...

3x Japanse werken
Result: 100 EUR

Drie maal Japanse werken. Bestaande uit: Shumsho Katsukana, kleurdruk. Gesigneerde houtsnede, 18e - 19e eeuw, man met Japanse zwaarden. Houtsnede van Samurai krijger, 19e eeuw. Afmeting: 19 - 38 cm. I...

2x Oosterse werken
Starting price 60 EUR

Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...

5x Oude miniatuur schilderijen
Result: 60 EUR

Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Stijgerend paard Hugo Landheer.
Starting price 200 EUR

20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Starting price 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

3x gravures, 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Starting price 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Starting price 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen op tinnen bord
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven oesters op tinnen bord
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

2x J. Le Blanc, 2x Landschappen met schapen
Result: 100 EUR

Twee maal werk van J. Le Blanc. (Alexander Terhell). 1863 - 1949. Twee maal landschappen met schapen. Aquarellen op papier. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Starting price 75 EUR

Francois Dubois. 50-er Jaren. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

S. Pollentine, Zangvogels op tak
Starting price 75 EUR

S. Pollentine. 21e Eeuw. Zangvogels op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Starting price 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met molen
Starting price 60 EUR

Andries Verleur. 1925. 1876 - 1953. Landschap met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Antiek scheepsdiorama, 1900
Result: 110 EUR

Klein oud/antiek houten scheepsdiorama met schip 'de Bavelaar'. Handbeschilderd. Afmeting: 35 x 28 x 10,5 cm. In goede staat.

5x diverse Chinese werken
Starting price 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke Chinese werken. Onder andere: houtsnedes, aquarellen. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Starting price 180 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Starting price 150 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Starting price 150 EUR

Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.