Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Armband uit witmetaal, gemaakt uit filigrain met ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Breedte 27 mm. lengte 20 cm. Voorzien van een bakslot.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Drie colliers, één uit schuimkoraal en bamboekoraal, lang collier met fijne koraaltjes en een bruidsketting met witmetalen hanger met gekleurde stenen.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.