Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren schaaltje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met een palmetbewerking in het midden voorzien van een afbeelding met spelende putti's. Schoonhoven jl.:j:1890, Grootte 16x10x1cm, ca 80 gram. P...
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.