Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...
Art Deco boekenkast met ovale glaspanelen. Circa 1920. Rondom met snijwerk in bloemmotief. Mahonie, deels massief. Onder gebogen met drie deurtjes. Afmeting: 185 x 153 x 55 cm. In goede staat. Dit obj...
Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palissander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goed...
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt tapijt gemaakt van wol. Met een Perzisch Tabriz motief. Circa 60 jaar oud. Veel rood met blauw. Afmeting: 305 x 250 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig. Versleten. Afmeting: 284 x 368 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt rood kleed met florale decors. Afmeting: 277 x 133 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Keshan/Iran. Met veel rood en blauw. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Hamadan/Iran. Rood van kleur met decor van dieren en figuren. Afmeting: 310 x 77 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch Gabbeh kleed van Shiraz. Met afbeeldingen van een leeuw, figuur en diverse andere dieren. Afmeting: 190 x 102 cm. In goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurige florale decors. Afmeting: 207 x 164 cm. In redelijk staat.
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig, florale decor. Afmeting: 150 x 102 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Mooi van kleur met twee dieren afgebeeld. Afmeting: 175 x 120 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met florale en dierlijke afbeeldingen. Afmeting: 125 x 145 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met oude restauraties en een scheurtje. Afmeting: 175 x 120 cm. In redelijke staat.