This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

H. Balman, Hollandse ijspret
Result: 120 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Binnenhof achter kerk
Starting price 125 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Starting price 50 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Errö, Chinese figuren en zelfportret
Result: 100 EUR

Errö, 1995. 1932 - ......... . Gudmundsson Ferro. Chinese figuren en zelfportret. Serigraph op papier. Litho. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Result: 110 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

5x H. Schneider, Divers
Result: 120 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

P. Bouter, Landschap met coming sheep
Starting price 220 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. van Dam van Isselt, Korf met bloemen
Result: 120 EUR

Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Result: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese werken
Result: 45 EUR

Twee oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. Florale decors op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2x antieke etsen
Starting price 40 EUR

Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Result: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

2x Medaillon schilderij, Kippen+stilleven
Result: 80 EUR

Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.

Shayer, Hoederhof drie kippen
Result: 50 EUR

Shayer. 21e Eeuw. Hoenderhof drie kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Starting price 50 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Monogram B, Kerkinterieur
Result: 80 EUR

Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

J. Kok, 3x Winter gezichten
Result: 60 EUR

J. Kok. Drie maal winter gezichten. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

P.P. Schuurman, Portret man met baard
Starting price 80 EUR

P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse boeren schuur
Result: 90 EUR

Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. v.d. Woerd, Drentse boerderij met waterput
Result: 40 EUR

C. v.d. Woerd. 1901 - .......... . 168/200. Drentse boerderij met waterput. Afmeting: 47 x 25 cm. Ets op papier. In goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Result: 60 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Starting price 40 EUR

A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Litho
Starting price 80 EUR

Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Starting price 50 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...