Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
Twee bureaustoelen. Eén maal eikenhout met lederen zitting. Omstreeks 1920. Afmeting: 86 x 62 x 53 cm. En één teakhouten bureaustoel met stoffen zitting. Eind 20e eeuw.Afmeting: 84 x 60 x 53 cm. Beide...
Eikenhouten theetafel met één lade. Geheel staand op Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 51 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Notenhouten twee-deurs kast. Onder met één lade en diverse planken, achter de deuren twee lades. Bovenop een kroon met diverse tollen. Afmeting met kuif: 224 x 125 x 47 cm. Afmeting zonder kuif: 183 x...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1840. Onder met één lade, binnenwerk met diverse planken en twee lades. Afmeting: 120 x 48 x 183 cm. In redelijke staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier penanten kastje met snijwerk op de snekken, zijkanten met scheur, verder goed. Afmeting: 98 x 103 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten spiegelbuffetkast. Circa 1880. Onder met geborste panelen, bovenstuk met zuilen, twee spiegels en bovenop een kroon met fruit decor snijwerk. Afmeting: 221 x 142 x 53 cm. In redelijk/goede...
Hollandse mahoniehouten spiegelbuffetkast met snijwerk en spiegels. Circa 1880. Afmeting: 198 x 98 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische teakhouten gestoken drakentafel. Circa 1920. Afmeting: 62 x 46 cm ø. In goede staat.
Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe etagere tafel. Geeboniseerd. Circa 1860. Afmeting: 75 x 52 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.
Antieke kinderstoel met vlechtwerk en houten schoen-opstap. Circa 1900. Afmeting: 45 - 85 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl theetafel met messing beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 77 x 57 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten sidetable met negen lades en ringbeslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 x 180 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande spiegel. Met facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 150 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.