This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Ivan Zilberman, Abstracte moderne compositie
Starting price 250 EUR

Ivan Zilberman. 21e Eeuw. Abstracte moderne compositie van kleuren. Olieverf op paneel. Met antieke lijst. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Antiek Russisch ikoon, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Antieke ikoon, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke ikonen, 18e-19e eeuw
Result: 100 EUR

Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Ikoon, Maria met drie heiligen
Result: 250 EUR

19e Eeuwse ikoon met bladgoud. Maria met drie heiligen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 20 cm. In zeer goede staat.

Ikoon (op zink geschilderd)
Result: 350 EUR

Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Byzantijns ikoon, 20e eeuw
Starting price 150 EUR

Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.

Huis ikoon in kast, 19e eeuw
Result: 280 EUR

19e Eeuws huis ikoon in houten kast met glas. Afmeting: 35 x 30,5 x 9 cm. In goede staat.

Ikoon
Starting price 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

Oude ikoon
Result: 80 EUR

Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.

Ikoon met zilveren rizza
Result: 60 EUR

Russische ikoon met zilver, 84 zolotniks, Ikoon van Christus, met houten portret in zilveren rizza, St Petersburg, 8,5x11cm. In goede staat

G.F. van Schagen, Stilleven
Starting price 100 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Stutterheim, Riviergezicht
Starting price 100 EUR

Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Saalborg, Italiaanse bergplaats
Result: 100 EUR

Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee Amors met pijl en boog
Starting price 650 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee Amors met pijl en boog. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 24 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Starting price 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Gerard Mensink, Boerenhuis
Starting price 150 EUR

Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Starting price 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar
Result: 190 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.

Alfredo Caldini, Italiaanse kustplaats Sorrento
Starting price 200 EUR

Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.

H. Veldhuis, Hollands wintergezicht
Result: 120 EUR

H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Schuts, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Starting price 275 EUR

Schuts. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Starting price 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Traub, Firenze 1920
Starting price 450 EUR

Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.