This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Antiek porseleinen odeur figuur
Starting price 80 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Terracotta hoofd
Starting price 40 EUR

Zuid Amerikaans terracotta hoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1890
Starting price 35 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

Lot Japans/Chinees
Starting price 40 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

5x Porseleinen wapenschotels
Starting price 60 EUR

Vijf oude/antieke Frans porseleinen borden met familiewapen decor. Goud/blauw. Afmeting: ø 25 -30 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose penselenpot
Result: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,3 x 19,3 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Result: 150 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.

Lot Wedgwood 1920
Result: 40 EUR

Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...

4x Oud/antiek porselein
Starting price 60 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

9x Kop + 12x schotels
Result: 110 EUR

Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke oliekruik
Result: 20 EUR

18e - 19e Eeuwse bruin steengoed oliekruik met bruine glazuur. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Verte vaas
Starting price 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom spelende kinderen en geisha's decor. Afmeting: 34,5 x 24 cm ø. In goede staat.

Chinese Kangxi vaas
Result: 140 EUR

Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 140 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose schotels, 1800
Result: 120 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels met figuren decor. Circa 1800. Eén schotel heeft haarscheuren. Afmeting: ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Starting price 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot, 1900
Starting price 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Starting price 60 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting; 21 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Chinees Imari
Result: 40 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Spekstenen object
Result: 70 EUR

Twee antiek Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Bloesemboom met vogel + Vaas met bloemen. Minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Starting price 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.