Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans terracotta hoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom spelende kinderen en geisha's decor. Afmeting: 34,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.