This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke tinnen snavelkan, 1900
Starting price 60 EUR

Antieke historisme snavelkan. Circa 1900. Door F. Sanlesson Stockholm. Neo Renaissance. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lampje + deurklopper
Result: 50 EUR

Antieke messing plafondlamp + bronzen deurklopper. Circa 1900. Afmeting: 25 x 19 cm ø en 23 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Oude affiche Willem II sigaren
Starting price 30 EUR

Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Miniatuur mangelwasbak, 1900
Starting price 50 EUR

Eikenhouten miniatuur mangelwasbak. Circa 1900. Afmeting: 27 x 42 x 20 cm. In goede staat.

Antieke beddenpan
Result: 55 EUR

18e - 19e Eeuwse messing bewerkte beddenpan met ijzeren steel. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Empire kroonluchter, Napoleon III
Starting price 340 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Messing doofpot, 1915
Result: 30 EUR

Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.

Vijzel + stamper, 19e eeuw
Result: 30 EUR

19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke kazuifel
Result: 50 EUR

Oude/antieke kazuifel met goudbrocaat. Iets slijtage. Afmeting: 112 x 64 cm. In redelijke staat.

Friese stoof, 19e eeuw
Result: 30 EUR

19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Twee-delig Art Deco inktstel
Result: 40 EUR

Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Koperen reliëf wandplaten
Starting price 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.

Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Starting price 70 EUR

Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.

Empire-stijl messing hanglamp
Starting price 370 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

Keramieken dienblad, 1915
Starting price 30 EUR

Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Borstelkastje
Starting price 30 EUR

Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Pijp + kruithoorn
Result: 45 EUR

Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Franse messing staafbarometer, 1900
Starting price 120 EUR

Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke strijkijzer
Starting price 20 EUR

Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Houten crucifix
Starting price 120 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhout gestoken heilig kruis met corpus christi. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

19e Eeuws heilig kruis
Result: 145 EUR

19e Eeuws heilig kruis met ivoren corpus christi. Afmeting: 25 x 16 x 3 cm. In goede staat.

5-Delige Biedermeier rookset
Starting price 60 EUR

Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.

Houten drankvat op houder
Starting price 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

Koperen wastobbe
Result: 40 EUR

Grote antieke koperen wastobbe met afloop op gietijzeren houder. Afmeting: 57 x 76 cm ø. In goede staat.