Drie oude Perzische kleden. Lichte beschadigingen. Afmeting: 107 - 145 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch kleed. Abstract floraal. Iets sleets. Afmeting: 195 x 116 cm. In redelijke staat.
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. Afmeting: 110 x 146 cm + 208 x 125 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren: Rood-blauw-zwart etc. Afmeting: 196 x 102 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Nepalees kleed. Kleur: zalm/blauwgrijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 144 cm. In goede staat.
Oud Nepalees kleed. Kleur: blauw/rood etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 162 cm. In goede staat.
Oud Nepalees kleed. Kleur: grijs/blauw/oranje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 250 x 209 cm. In goede staat.
Grote oude Indonesische bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha met vijf biddende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 35 x 33 cm. In goede staat.
Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Zuid-Europese Barok putti's met originele polychromie. Musicerend. Italië/Spanje? Afmeting: circa 51 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde keramieken leeuw. Geglazuurd en gesigneerd Mateni. Afmeting: 31 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse houtgestoken heilige figuur. Aantal vingers missen, verder goed. Afmeting: 48 cm.