This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2x Model meubels, ca. 1900
Result: 70 EUR

Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.

Gründerzeit penantkast
Result: 110 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 45 cm. In goede staat.

Boeken-vitrinekast, 1890
Result: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.

2x Hollandse armleunstoelen
Starting price 300 EUR

Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.

Chinees vitrinekastje
Starting price 850 EUR

Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Vergulde wandconsole met marmeren blad
Starting price 120 EUR

Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld zit-bankje, Louis Seize-stijl
Result: 100 EUR

Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.

Empire secretaire mahonie 1820.
Starting price 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.

Empire secretaire
Starting price 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.

Engelse hoekkast, ca. 1800
Result: 125 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met intarsia en messing scharnieren. Circa 1800. Antiek slot + sleutel. Afmeting: 112 x 80 x 95 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode, Louis Quinze
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Hangkastje met inlegwerk
Result: 100 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje met intarsia. Kustplaats in de bergen (Lago Magiore). Circa 1920. Afmeting: 53 x 67 x 16 cm. In goede staat.

Wortelnoten Barok vitrine
Result: 100 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 218 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Result: 125 EUR

Engelse mahoniehouten secretaire met spiegelrugwand en leuk binnenleven. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 86 x 50 cm. In goede staat.

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Starting price 700 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.

Groenlose kussenkast
Result: 200 EUR

Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau met wit marmer
Starting price 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.

Pianobankje in Barok-stijl
Result: 50 EUR

Oud pianobankje in Barok-stijl met florale petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Dekenkist met deurtje
Result: 100 EUR

Vroeg 18e eeuwse omgebouwde eikenhouten Hollandse dekenkist met deuren en lades. Afmeting: 78 x 178 x 70 cm. In goede staat.

Rolbureau, 19e eeuw
Starting price 650 EUR

19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast, Beukenhout/gebeitst
Result: 50 EUR

Beukenhouten donker gebeitste één-deurs vitrinekast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 117 x 53 x 42 cm. In goede staat.

Eiken (meiden)kastje met snijwerk
Result: 80 EUR

Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.

Engelse tiltoptafel, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.

Engelse secretaire met snijwerk
Starting price 600 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...