Twee antieke eikenhouten model meubels. Eén houtgestoken dekenkistje. Eén klein linnenkastje met lades. Afmeting: 40 x 58 x 34 cm en 60 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit penantkast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Grote vergulde Louis Quinze-stijl wandconsole met bruin marmeren blad. Stuk gelijmd. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Verguld houtgestoken bankje in Louis Seize-stijl met mooie stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 57 x 97 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 153 x 95 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met intarsia en messing scharnieren. Circa 1800. Antiek slot + sleutel. Afmeting: 112 x 80 x 95 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje met intarsia. Kustplaats in de bergen (Lago Magiore). Circa 1920. Afmeting: 53 x 67 x 16 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 218 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met spiegelrugwand en leuk binnenleven. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Groenlose kussenkast met zwarte driekwart zuilen, bolpoten en lades. Uitneembaar. Afmeting: 184 x 178 x 65 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.
Oud pianobankje in Barok-stijl met florale petit point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse omgebouwde eikenhouten Hollandse dekenkist met deuren en lades. Afmeting: 78 x 178 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Beukenhouten donker gebeitste één-deurs vitrinekast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 117 x 53 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...