This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw
Result: 425 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinese/Japanse verdeelschaal met florale decors. Chips rand + haarlijnen. Afmeting: ø 35,3 cm. In redelijke staat.

Groot Chinees Kang Xi schotel
Result: 190 EUR

17e - 18e Eeuws groot Chinees porseleinen Kang Xi schotel met florale decor. Randschade. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinees trekpotje 18e eeuw
Result: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Result: 325 EUR

Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Result: 160 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Result: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse Imari borden met kraanvogels in landschap. Twee borden haarscheuren + chips. Eén bord chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.

2x Chinese porseleinen borden, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Beide haarlijn. Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijke staat.

6x Chinees porselein, 18e eeuw
Result: 850 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...

Grote Yixing vaas
Starting price 200 EUR

Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Result: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal oranje glazuur met landschappen en teksten gemerkt. Eén maal zes-kantige dekselvaas met figuren en florale decors. Afmeting: 26 - 32 cm. In goe...

Yi Xing potje
Starting price 100 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel, 18e eeuw
Result: 95 EUR

18e Eeuwse grote Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met Geisha in landschap decor. Drie haarlijnen + minimale chips. Afmeting: 5 x 26,5 cm ø. In redelijke staat.

6x Chinees porseleinen bordjes
Result: 1.000 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.

Twee grote Chinese gemberpotten
Result: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor en tekens. 20e Eeuw. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing theepot
Starting price 200 EUR

Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, 20e eeuw.
Result: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinese vazen
Starting price 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.

2 Antieke Chinese vazen
Result: 135 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervazen met figuren, florale en teksten decors. Grote vaas randschade + haarscheur. Kleinere vaas haarlijn. Afmeting: 44- 59 cm. In redelijke staat.

Chinese parfum flacon, 18e eeuw
Result: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Result: 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...

Lot ' Herend' porselein
Result: 115 EUR

Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp met beelden
Result: 235 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....

2x Franse Sevres dozen, circa 1900
Starting price 120 EUR

Twee oude Franse Sevres porseleinen dekseldozen. Handbeschilderd met figuren en goud decor. Modelé et decoration exclusive a la main. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Porseleinen snuiffles
Result: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.