Grote 18e - 19e eeuwse Chinese/Japanse verdeelschaal met florale decors. Chips rand + haarlijnen. Afmeting: ø 35,3 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws groot Chinees porseleinen Kang Xi schotel met florale decor. Randschade. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In redelijke staat.
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse Imari borden met kraanvogels in landschap. Twee borden haarscheuren + chips. Eén bord chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Beide haarlijn. Afmeting: ø 22,7 cm. In redelijke staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...
Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal oranje glazuur met landschappen en teksten gemerkt. Eén maal zes-kantige dekselvaas met figuren en florale decors. Afmeting: 26 - 32 cm. In goe...
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse grote Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met Geisha in landschap decor. Drie haarlijnen + minimale chips. Afmeting: 5 x 26,5 cm ø. In redelijke staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor en tekens. 20e Eeuw. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren en teksten. Beide vazen hebben haarscheur. Afmeting: 35 - 43 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervazen met figuren, florale en teksten decors. Grote vaas randschade + haarscheur. Kleinere vaas haarlijn. Afmeting: 44- 59 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen parfum flacon met zilveren montuur en florale decors. Gemerkt op bodem. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø....
Twee oude Franse Sevres porseleinen dekseldozen. Handbeschilderd met figuren en goud decor. Modelé et decoration exclusive a la main. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.