Duits eikenhouten schrijfbureau met snijwerk. Circa 1930. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 76 x 148 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok één-deurs spinde met schappen. Circa 1800. met binnen in 2 lades. Afmeting: 108 x 81 x 45 cm. Verder in goede staat.
Twee antiek houtgestoken eiken Duitse 'Worpsweder' armleunstoelen met biezen zitting. Circa 1900. Afmeting: 129 x 60 x 78 cm. In goede staat.
Teakhouten vitrinekastje met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten Barok tafeltje met 19e eeuws blad. Afmeting: 80 x 71 x 87 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe ovale tafel met houtgestoken vier-spant poot. Afmeting: 71 x 110 x 82 cm. In goede staat.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat
19e Eeuws mahoniehouten houtgestoken bijzettafel op drie-spant poot. Afmeting: 74 x 51 x 57 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.
Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Oude vurenhouten, gebeitste zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 151 x 32 cm ø. In goede staat.
Duitse Barok wandvitrinekast met getorste halve zuilen en kapitellen. 18e Eeuw. Afmeting: 118 x 172 x 43 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...
Antiek Duitse notenhouten 'Gründerzeit' pronkvertico (meidenkast) met snijwerk en pilasters. Circa 1880. Afmeting: 129 x 100 x 49 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat
Kleine 17e eeuwse Renaissance eikenhouten dekenkist met slede poten en origineel ijzeren beslag. Slot mist, verder in goede staat. Deksel mogelijk later. Afmeting: 54 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Roccoco-stijl spiegel met rocaille. Circa: 1900. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.