This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Gouden ring met amethist
Starting price 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met ovale kop met een rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en een rand bezet met 12 granaten. ø kop 20x16 mm. ø 50 c...

Gouden hanger met Zuidzeeparel
Starting price 1.500 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een sierlijk gevormd hangeroog, welke volledig bezet is met kleine diamanten, totaal ca 0,23 ...

Collier met amethist
Result: 20 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met amethis.Fijn zilveren slangcollier met een peervormige hanger met amethist en zirconia's, lengte 26 mm. Lengte 45 cm, ca 6,8 gram.

Lot barnsteen
Result: 50 EUR

Lot barnsteen, bestaande uit 4 broches, een hanger en 4 losse stenen

Barnstenencollier
Result: 150 EUR

Fraai barnstenen collier met ovale kralen, verlopend in grootte, 12-25 mm. lengte 58 cm. ca 36 gram. Voorzien van veiligheid.

3 Barnstenen colliers
Starting price 90 EUR

Drie colliers van barnsteen, 60-70 cm. totaal ca 135 gram

2 Glazen bakjes met zilveren montuur.
Starting price 90 EUR

Twee ovale bakjes met zilveren montuur. Een groot ovaal bakje uit rookglas geplaatst in een opengezaagd zilveren, 833/000, bakje met biedermeier graveerwerk en geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: B.W. V...

4 Glazen strooiers+strooidopjes.
Starting price 25 EUR

Vier glazen strooiers met diamantslijpsel, compleet met plated strooidopjes. Afmeting H: 4,5 cm. In goede staat.

Kristallen bowlpot met zilver
Starting price 120 EUR

Kristallen bowlpot met zilveren knop, 835/000, op onderschotel met glazen lepel. Bowlpot versierd met ruitslijpsel met opstaande voet. Geplaatst op een onderschotel met geschulpte rand met waaierslijp...

Zilveren opengewerkte theezeef.
Result: 30 EUR

Zilveren theezeef met opengewerkte florale rand en oud Hollandse voorstellingen van zeilschip, molens etc. 835/000. Steel bekroond door Nederlands wapen met leeuw en tekst 'Je Maintendrai'. Schoonhov...

Zilveren kommetje op ronde voet.
Starting price 35 EUR

Zilveren kommetje met omgeslagen bovenrand op ronde voet, geheel glad. 835/000. Mr. P.W. Schreij en W.G. Beekwidder-Amsterdam 1906 - 1910 (zeldzaam). Afmeting: 5 x ø 6 cm. In goede staat.

Kristallen theebus met zilver
Starting price 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...

Kristallen olie- en azijnstel met zilver
Starting price 100 EUR

Kristallen zuurstel met zilveren houder, 835/000. Twee kristallen zuurpotjes, voorzien van ruitslijpsel en gefacetteerde boldop, geplaatst op een zilveren houder met getorste handgreep en voorzien van...

Zilveren roomkom
Starting price 90 EUR

Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...

2 Odeurflaconnen met zilver en goud
Result: 80 EUR

Twee odeurflaconnen, één denneboom vormige flacon met ruitslijpsel en zilveren bolle dop, (wat gedeukt en scharnier defect) en schild. En een ovale flacon versierd met sterslijpsel voorzien van gouden...

WMF bestek, Plated.
Result: 30 EUR

Groot lot Duits W.M.F. bestek in Barok-stijl. Plated, basis 90. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Kristallen gembercoupe met zilver
Starting price 110 EUR

Kristallen gemberpot op zilveren voet, 835/000, en zilveren knop, 925/000, op de deksel. Kristallen gemberpot met golfvormige rand op ronde zilveren voet, wat gedeukt en voorzien van restauartie. En e...

Cocktailvorkje + bonbontang met zilveren heft.
Starting price 25 EUR

Verguld cocktailvorkje met zilveren heft met parelrand. 800/000. Afmeting: 11,5 cm. En een bonbontang met zilveren heften. 830/000. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Glas met 5 zilveren lepels
Starting price 35 EUR

Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat

Zilveren armband
Starting price 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met langwerpige massieve schakels, verbonden door middel van ogen. Lengte 20 cm. ca 36 gram

Zilveren armband en collier
Result: 90 EUR

Set van een zilveren armband en collier, 925/000, Bolgourmet armband en collier met groot veeroog. Breedte 13 mm. lengte 45 en 19 cm. ca 104 gr. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Starting price 50 EUR

Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw

Lot bloedkoralen sieraden
Result: 50 EUR

Lot sieraden met bloedkoraal, bestaande uit een collier met takjes koraal, een collier met kleine bloedkoralen en pareltjes 2-rijig en een collier met fijne bloedkoralen. Een broche in de vorm van een...

Zilveren ring zirconia
Result: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ring, breedte 6 mm, rondom versierd met zirconia's in de band en bezet met 4 zirconia's in de randen. ø 55 ca 12 gram. Nieuw