Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje
Oude oorlogsboot rond 1900 gemaakt. (eigenmaak)hout,blik en metaal, 50x13x10 cm. Cond:G
Houten dienblad met snijwerk onder glas (afbeeldingen van boeren man en vrouw), gesigneerd Jot, 27x29cm. Cond.: G
Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.
3 Oude boekwerken over Juliana en Wilhelmina,voor de oranje fans, Zilver op oranje, Veertigjarig jubileum Wilhelmina,Het prinselijk huwelijksfeest. Cond.:G
Oud fotoalbum van Hengelo,1940-1945 "Bombardementen"34x24 cm. Cond:G
Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G
Spaarpot 50-er jaren, gemaakt van tin legering in de vorm van een Schotse terrier 12x14x5cm. Cond.: G
Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,
Tinnen kraantjeskan ca.1900 1 pootje van rechaud mist.. H.38 ø13 cm.
Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.
Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.
4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.
Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.
Gietijzeren tafeltje met groen marmeren blad 20e eeuw 46xø30cm. Cond.: G. 1x Ijzeren krantenbak 20e eeuws. Cond.: G
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.