This website uses cookies

04. Juliveiling 2010

Auction on Friday, July 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Kavel diverse mode sieraden
No reserve price

Kavel diverse mode sieraden

Doos diversen
Result: 25 EUR

Doos diversen, begin 20e eeuw,o.a. weegschaal,emaille zeeprekje, krukje

Oude oorlogsboot
Result: 60 EUR

Oude oorlogsboot rond 1900 gemaakt. (eigenmaak)hout,blik en metaal, 50x13x10 cm. Cond:G

Dienblad
Starting price 15 EUR

Houten dienblad met snijwerk onder glas (afbeeldingen van boeren man en vrouw), gesigneerd Jot, 27x29cm. Cond.: G

Messing theestoofje
No reserve price

Antiek messing theestoofje ca. 1900 13x13x11cm. Cond.: U

Fotoalbum met bewerkte foto's
Result: 20 EUR

Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.

3 Oude boeken
No reserve price

3 Oude boekwerken over Juliana en Wilhelmina,voor de oranje fans, Zilver op oranje, Veertigjarig jubileum Wilhelmina,Het prinselijk huwelijksfeest. Cond.:G

Fotoalbum Hengelo
Result: 35 EUR

Oud fotoalbum van Hengelo,1940-1945 "Bombardementen"34x24 cm. Cond:G

Map foto's en prenten
Result: 20 EUR

Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G

Schaakspel
No reserve price

Schaakspel met alabast figuren en marmer. 20e eeuw. 17x17x3 cm.

Spaarpot 50-er jaren
Result: 35 EUR

Spaarpot 50-er jaren, gemaakt van tin legering in de vorm van een Schotse terrier 12x14x5cm. Cond.: G

Messing wandbord
Starting price 55 EUR

Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,

Tinnen kraantjeskan
Result: 30 EUR

Tinnen kraantjeskan ca.1900 1 pootje van rechaud mist.. H.38 ø13 cm.

Houten kistje
Starting price 135 EUR

Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.

Doos diversen
Result: 20 EUR

Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.

Kavel divers blikwerk
Result: 10 EUR

3 Oude lampen
Result: 10 EUR

3 Oude lampen,1e helft 20e eeuw (glas met koper)

4 Kandelaars Zweden
Starting price 70 EUR

4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.

2 Lampen
Result: 40 EUR

2 Lampen ,20e eeuw, Japans decor, H.76-79 cm.

Jugendstil luciferhouder/kandelaar
Starting price 45 EUR

Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.

2 Lampen
Result: 45 EUR

2 Lampen 20e eeuw, Chinees decor, H 72 cm.

Tafeltje met marmeren blad + krantenbak
Result: 20 EUR

Gietijzeren tafeltje met groen marmeren blad 20e eeuw 46xø30cm. Cond.: G. 1x Ijzeren krantenbak 20e eeuws. Cond.: G

Wijnfleshouder
Starting price 40 EUR

2 Berliner beren
Result: 10 EUR

2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.