Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Jugendstil eikenhouten bijzettafel met klepdeksel, circa 1915. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten orgel gebogen vijf-laden commode met bronzen beslag. Circa: 1900. Afmeting: 86 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III theetafel op wielen met wortelnoten blad, met uitschuifbare bladen. Circa 1870. Afmeting: 69 x 77 x 57 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afmeting. 130x90x15. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Oude mahoniehouten lederen armleun fauteuil met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 75 x 90 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Engelse houtgestoken thee melangeer tafel met theebussen en melangeerkom. Afmeting. 71x32x39 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Hollandse eikenhouten mini-set met florale decors. Circa 1940. Afmeting: 36-58 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren schommelveren en goede velours stoffering. Circa: 1920. Afmeting: 103 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Italiaanse houtgestoken eethoek met florale intarsia en vier antieke mahoniehouten stoelen met bruin leder bekleed en kopernagels. Afmeting: 76 x 119 cm ø. en 87 x 47 x 50 cm. In goede st...
Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.
Engelse ovale toiletspiegel van mahoniehout, 19e eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bibliotheek-trap met messing bol. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten naaitafel met etage, gravering en gecontourneerd blad (één tolletje mist). Circa: 1880.82hoogx35diep en 45cm breed. In goede staat.
Mooi antiek eiken Engels rolbureau, ca. 1910. Met twaalf lades en vakverdeling en panelen in de zijkanten en achterkant. Afmeting. 128x126x83 cm. In goede staat
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afmeting. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.