This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Tin buffet
Result: 330 EUR

Duits eikenhouten tinbuffet. 17e-18e eeuw. Bordenkast, twee-delig. Sloten en poten missen, (waterschade dak). Afmeting: 178 x 165 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Partnerdesk.
Result: 170 EUR

Grote mahoniehouten partnerdesk met schrijfleer, zes lades, twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. (gat in blad gemaakt voor stroomtoevoer) Afmeting: 80 x 93 x 180 cm. In redelijke staat.

Hollandse speeltafel
Starting price 600 EUR

Hollandse speeltafel, vroeg 19e eeuw. Geheel rondom met florale intarsia (minimale fineerschades en vilt mist) Afmeting . 74x82x82 cm. In redelijk/ goede staat

Miniatuur kastje.
Result: 125 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit hangkastje. Historisme, circa 1880. Afmeting: 85 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Pronk tafeltje met lade.
Starting price 150 EUR

Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Meidenkast
Result: 250 EUR

Antieke Duitse grunderzeit wortelnoten vertico/ meidenkast met lade. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 134 x 98 x 46 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil buffet+opzet
Starting price 200 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil buffetkast. Circa 1915. Kwaliteitsmeubel. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 183 x 114 x 156 cm. In zeer goede staat.

Secretaire
Starting price 100 EUR

Kastanjehouten secretaire, 18e eeuw. Frankrijk-Spanje. Veel gebruikssporen en beschadigd. Restauratie object. Afmeting: 100 x 96 x 47 cm. In matige staat.

Spaanse salontafel.
Result: 150 EUR

Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.

6x Biedermeier stoelen
Result: 180 EUR

Zes antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen. Circa 1860. Afmeting: 97 x 46 x 51 cm. In goede staat.

Franse kast.
Result: 600 EUR

Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Commode, Barok-stijl.
Result: 120 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebogen Louis Quinze barok commode, met gebogen zijkanten. Voorzien van bronzen beslag op lades en poten en intarsia rondom. (oudere restauratie). Afmeting: 75 x 77 x 45 cm. I...

Luier kabinet, eiken
Result: 500 EUR

Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.

Stoel,
Result: 80 EUR

Antieke noten houten zgn. breistoel, met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering. . Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat

Stoel, notenhout.
Result: 95 EUR

Antieke noten houten lage zgn. breistoel met houtgestoken fakkels in Louis Seize-stijl, circa 1870. Goede stoffering.. Afmeting: 108 x 68 x 58 cm. In goede staat

Speeltafeltje
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse Willem III notenhouten speeltafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 96 x 80 cm. 77 x 96 x 40 cm. In goede staat.

Naaitafeltje
Starting price 100 EUR

Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.

Mahonie kabinet
Starting price 550 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting . 230x173x60 cm. Cond.: matig

Secretaire
Starting price 150 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.

Broodspinde (eiken).
Result: 170 EUR

Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.

Hoekkast, eiken.
Result: 250 EUR

Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel, mahonie.
Result: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.

Engels rolbureau (eiken)
Result: 200 EUR

Groot antiek Engels eikenhouten rolbureau met diverse lades en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 124 x 80 x 136 cm. In goede staat.

Hollandse kuifkast (mahonie)
Result: 260 EUR

Grote Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnen kuifkast. Uitneembaar, met schappen en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 165 x 43 x 260 cm. In redelijk/goede staat.