This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Chinese potten (2x)
Result: 40 EUR

Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.

4 Wit porseleinen beeldjes
Starting price 80 EUR

Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afm. 13.5-18 cm. In goede staat.

Chinees beeld (groot)
Starting price 100 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 37 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Starting price 70 EUR

Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afm. 19x25 cm. ø. In goede staat.

Chinees beeld (1x)
Starting price 100 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.

Grote vaas Japan
Result: 40 EUR

Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G

Yixing trekpotje
Starting price 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G

Chinese figuren (3x)
Starting price 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afm. 17-33 cm. Cond.: R/G.

Chinese figuren (2x)
Starting price 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afm. 28-30 cm. In goede staat.

Tabakspot (2x)
Starting price 60 EUR

Twee Chinees porseleinen tabakspotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 17-18 cm. Cond.: G.

Porseleinen flessen (2x)
Starting price 40 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.

4 Porseleinen Kaiser borden
Starting price 50 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Spekstenen beeld
Starting price 50 EUR

Groot oud Chinees spekstenen beeld van een wijsheer op rots met perzik. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

Blauwe porseleinen lamp
Result: 50 EUR

Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G

Plaquette, Boch
Starting price 40 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Imari olielamp
Result: 70 EUR

Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.

Servies, Rosenthal
Result: 50 EUR

Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.

Bord K.P.M.
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.

Bord, blauw (Bonn/Germany)
Starting price 60 EUR

Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afm. 27 cm. ø. In goede staat.

Chinees porselein (3 delen)
Result: 30 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. Eén maal zes-hoekige theebus. Eén maal familie roze theekan en één maal Kantonese vaas. Afm. 14-18 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen figuur
Starting price 100 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afm. 30 cm. In goede staat.

Lampet-stel (4-delig)
Starting price 35 EUR

Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.

Porseleinen inktstel
Starting price 40 EUR

Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Starting price 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.