Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afm. 13.5-18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 37 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afm. 19x25 cm. ø. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afm. 17-33 cm. Cond.: R/G.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afm. 28-30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tabakspotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 17-18 cm. Cond.: G.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Groot oud Chinees spekstenen beeld van een wijsheer op rots met perzik. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.
Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afm. 30 cm. In goede staat.
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.