This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Cilinderbureau
Starting price 250 EUR

Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afm. 112x125x57 cm. Cond.: redelijk.

Tafeltje
Result: 120 EUR

Mahoniehouten Engelse bijzettafel met lade. 19e Eeuw. Afm. 75x85x44 cm. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Starting price 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

2x Louie XVI stoeltjes
Result: 150 EUR

Twee antieke notenhouten Louis Seize stijl armleunstoelen met mooi snijwerk en goede stoffering, ca. 1880. Afm. 100x63x64. In goede staat.

Henri deux kast
Starting price 300 EUR

Franse notenhouten vitrine-boekenkast met snijwerk op de lyseen, leeuwenkoppen, figuren en fruit, ca. 1880. Afm. 180x111x41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke speeltafel
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afm. 73x83x83 cm. Cond.: R/G.

Mahonie bonheur ca. 1860, Holland
Starting price 500 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.

Commode met brons
Starting price 350 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 103x90x52cm.

Penantkastje
Starting price 150 EUR

Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afm. 95x97x47 cm. Cond.: R/G.

Hoekkast grenen
Result: 750 EUR

Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.

Dresden kist
Starting price 500 EUR

Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G

Oosterse deur met beschildering
Starting price 475 EUR

Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.

Mahonie theetafel
Starting price 60 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.

Mahonie biedermeier secretaire
Starting price 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

Plantentafel, notenhout
Starting price 80 EUR

Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890. In goede staat.

Kamergemak, mahonie
Starting price 80 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afm. 72x54x57 cm. Cond.: G.

Commode
Starting price 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afm. 82x87x53 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Starting price 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afm. 193x90x44 cm. In goede staat.

Meidenkast
Starting price 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afm. 180x125x150. In redelijk/goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Starting price 150 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.

Boekenkast, mahonie
Starting price 750 EUR

Antieke mahoniehouten laat Biedemeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.

Chiffoniere, mahonie
Result: 650 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffonierre, ca. 1870. Met zes lades en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 160x100x45 cm. Cond.: G.

Dressoir ca. 1880
Starting price 450 EUR

Antiek Duits notenhouten dressoir, grunderzeit, omstreeks 1800, Mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, Recentelijk professioneel gerestaureerd, In zeer goede staat 100x145x60cm.

Kinderstoel met leer
Result: 100 EUR

Eikenhouten gestoken kinderstoel met lederen bekleding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 74x42x40 cm. In zeer goede staat.