This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Barok ladencommode
Result: 1.400 EUR

Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.

Fabius
Result: 300 EUR

J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G

Antiek Russisch ikoon
Starting price 400 EUR

Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...

Serie etsen 11x
Starting price 600 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

Boulle secretaire met bovenkast
Result: 750 EUR

Antiek Franse Boulle secretaire omstreeks 1900, kwaliteitsmeubel met pallisander binnenleven, koperinleg in goede staat, emaille ebonisering , 2 delige vitrine opzet, zijkanten gebogen kleinere restau...

Hollandse wortelnoten Baroksecretaire
Starting price 1.300 EUR

Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, origineel beslag, in zeer goede st...

Hein Balsink, landschap met zandweg
Starting price 375 EUR

Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.

Van Wijngaarden
Result: 500 EUR

Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G

Schilderij, van den Berg
Result: 330 EUR

Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G

C. Hens 1878
Starting price 600 EUR

C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Starting price 750 EUR

Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G

Schilderij
Starting price 900 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Ton Schulten
Result: 100 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G

Mahonie barok secretaire
Result: 900 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...

Pastoorskast 17e/18e eeuw.
Result: 380 EUR

Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R

Marek Ruzyk
Result: 150 EUR

Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G

Philip Windt, winterlandschap
Result: 275 EUR

Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G

Schrijftafel met intarsia
Starting price 280 EUR

Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder. diverse houtsoorten, in goede staat 70x69x51cm.

Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel
Result: 150 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G

Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Starting price 225 EUR

Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G

Adolf Weibel
Starting price 150 EUR

Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

W. v.d Ven, bloesembomen
Starting price 150 EUR

W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Wortelnoten bureau met brons
Result: 500 EUR

Groot oud Frans schrijfbureau met bronzen beslag en florale intarsia, 3 lades, naar 18e eeuws voorbeeld 82x78x159cm. Cond:G

Duitse geldkist
Result: 200 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.

Jachtkastje met getorste zuilen
Starting price 250 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.

Dressoir ca. 1880
Starting price 500 EUR

Antiek Duits notenhouten dressoir, gründerzeit, omstreeks 1800, mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 100x145x60cm. Cond;G

Portret Duitse school M.O
Starting price 100 EUR

Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G

Fedor van Kregten
Starting price 500 EUR

Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G

Pieter van Goudwaart 1962
Starting price 150 EUR

Pieter van Goudzwaard 1929-1983, abstracte compositie, plakaatverf op papier 62x48cm. Cond:G

Engels hoekkastje met intarsia
Starting price 250 EUR

Twee delig antieke Engelse hoekkast, met intarsia, lijstwerk op ramen, in goede staat 167x46x45cm.

mahonie naaitafeltje
Result: 80 EUR

Beschadigde Duitse mahoniehouten Biedermeier naaitafel in lyra vorm, omstreeks 1840 78x41x61cm. Cond:R

Eikenhouten Louis Quinze secretaire
Result: 600 EUR

Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780

C. Cornelisz, asperges
Result: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G

Corneille
Starting price 240 EUR

Guillaume Corneille '87, 67/200, abstract figuratieve compositie, lithografie op papier 64x59cm. Cond:G

Hollands mahonie kabinet
Starting price 600 EUR

Mooi klein 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet, mooi snijwerk en bronzen antiek beslag, vergulde messing versieringen, lichte fineerschades. 226x156x60cm. Cond:R/G

Rococo spiegel, 18e eeuw
Starting price 500 EUR

Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. 80x50 cm Cond:R

Miniatuur schilderij
Starting price 130 EUR

Miniatuur schilderij waarschijnlijk op ivoor, omstreeks 1900 of ouder, gedeeltelijk geschilderd. 8,5x6,5cm. Cond;G

H. v. Tankeren, stalinterieur
Starting price 200 EUR

H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G

Wim Bos, pastel winter
Starting price 480 EUR

Wim Bos, 1906-1977 Rotterdamse kade in de winter met figuren, gemengde techniek op papier Cond:G

Mahoniehouten klaptafeltje
Starting price 175 EUR

Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in goede staat. 72x76x56cm.

Queen-Anne stijl commode
Result: 115 EUR

Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G

Chris Lanooy, meertje
Starting price 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

H. Ripatta?, Oosterse dames
Result: 100 EUR

H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G

Heinrich Putshofen-Esters
Starting price 200 EUR

Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G

Collier van bloedkoraal
Starting price 30 EUR

Collier van bloedkoralen met double sluiting. Collier van bloedkoralen takken, verlopend in breedte 3-13mm. Lengte 58 cm. ca 37 gr.

2 Zilveren kandelaren
Starting price 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...

Langwerpige eettafel
Result: 100 EUR

Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Starting price 100 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R

Amsterdamse klokkast
Starting price 1.200 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

A. Jerlow Bosven, Zweden
Starting price 60 EUR

A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G

Schilderij Frits Goosen
Starting price 250 EUR

Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Diverse werken Ids Wiersma
Result: 300 EUR

3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G

Zilveren tafelstoffer met blik
Result: 120 EUR

Zilveren tafelstoffer en blik, 835/000, Amsterdam. Groot model tafelstoffer met gecontourneerde vorm versierd met Biedermeier krulgravures, MT.: Jacobus Held, Amsterdam, jl.: P:1849, 37 cm. En een zil...

Zilveren suikerpotje
Result: 120 EUR

Zilveren suikerpot, 925/000, model Bonton versierd met parelrand, met zilveren grepen en een houten knop. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.: u: 1979. 12x10x10cm. ca 204 gr. Als n...

Bijbel met zilveren sluiting
Result: 860 EUR

Antieke bijbel met zilveren sloten, hoeken en ketting. Antieke bijbel, 1771, met goudsnede met bewerking. Versierd met een dubbele zilveren sluiting met bijbehorende hoekstukken, allen met een geconto...

Trappenkast
Starting price 450 EUR

Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G

Oosterse deur met beschildering
Starting price 500 EUR

Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.

Schilderij, Baayens
Result: 150 EUR

Frans Baayens 1886-1947 Enschede, dorp aan de rivier met figuren in roeiboot, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Van Raamsdonk, Watermolen
Starting price 150 EUR

J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

Landschap Heimkamp?
Result: 100 EUR

Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Zilveren armband met hart Otazu
Result: 150 EUR

Massieve zilveren armband, 925/000, met grote harthanger Otazu. Armband fantasie jasseronschakel, ø 20 mm, met groot veeroog en grote harthanger 24x34 mm. ca. 140 gr.
Lengte 21 cm. Gedragen maar in ...

Zilveren hanger met zirconia's
Starting price 60 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, gerhodineerd, versierd met zirconia's en zwart element. 30x53 mm. Nieuw

Hans Liska
Starting price 200 EUR

Hans Liska 1907-1983 Duitse school, explosie tankcolonne WOII. houtskool op papier. 30x42cm. Cond:G

Jurrien Marinus Beek
Starting price 200 EUR

Jurrien Marinus Beek, bosgezicht in herfsttooi, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Naaitafel omstreeks 1900
Starting price 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.

Glazen design salontafel
Starting price 150 EUR

Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G

Lot zilveren sieraden
Result: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een horloge, 5 ringen, 4 hangers, een zilver vergulde broche en een oorring. ca 64 gr.

Zilveren doos
Starting price 220 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands. Een heupmodel tabaksdoos met scharnierend deksel voorzien van een landschapsgravure met koeien. De zijkanten en onderzijde van de doos zijn voorzien van een rib...

Zilveren kan
Starting price 300 EUR

Fraaie zilveren koffiekan, Deens 826/000,Jugendstill. Koffiekan met getorste banen, voorzien van scharnierend deksel bekroond met een pleim. Voorzien van gekruld oor geplaatst op 4 pootjes aan de ka...

Zilveren koffiekan
Result: 300 EUR

Prachtige zilveren koffiekan, Frans 950/000, buikmodel, Rococo-stijl, met gedraaid decor, voorzien van een greep gemaakt uit C-voluten met acanthusblad evenals de tuit. De kan is geplaatst een uitgewe...

A. Houlstad, Noorwegen
Result: 70 EUR

A. Houlstad, omstreeks 1930, Zweedse school, bosgezicht bij waterval, figuur bij houten hut, olieverf op linnen 106x66cm. Cond:G

Stilleven
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Mahonie vitrine
Starting price 325 EUR

Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.

Eikenhouten tijdschriftenhouder
Starting price 50 EUR

Oude eikenhouten tijdschrift houder omstreeks 1930-1950, in goede staat 59x46x23cm.

2-Rij goudsteen armband, gouden slot
Starting price 130 EUR

Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....

H. Hearendel, visserslandschap Volendam
Result: 180 EUR

Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G

Bouhuys, Deventer school
Starting price 200 EUR

H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Pastel naakte dame, Gabner?
Result: 50 EUR

Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G

Rolluikbureau
Result: 340 EUR

Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.

Vitra designstoel
Result: 70 EUR

Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.

Gouden ring met saffier en briljanten
Result: 200 EUR

Elegante gouden rozetring, 585/000, met blauw saffier en briljanten. Fijne ring met een rozet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ø 5x7 mm. Om de saffier zit een bewerkte rand met 8 briljant ge...

Kristallen kaasstolp met zilveren dop
Result: 70 EUR

Geslepen kristallen kaasstolp op onderschotel met diverse gematteerde graveringen en voorzien van een 835/000 zilveren knop met parel en ruitrand.Mt. CE. Held Amsterdam, omstreeks 1870. ø21x21cm. In g...

Kristallen strooibus
Starting price 70 EUR

Geslepen kristallen strooibus op voet met diverse gematteerde graveringen, o.a. meanderdecor en voorzien van 835/000 zilveren montuur met dop. Mt. CE .Held Amsterdam, omstreeks 1870, ø8x15 cm In goed...

Jugendstil tafel
Starting price 300 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G

6 Stoelen
Result: 180 EUR

Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.

Zilveren doosje met steen
Starting price 125 EUR

Zilveren doosje, 925/000, met steen. Langwerpig doosje met opgelegde grove bewerking met groene ovale cabouchon geslepen steen. De doos is voorzien een scharnierend deksel. MT.:Dugma, Israel. 8x5x1,8c...

Theo Goedvriendt
Starting price 160 EUR

Theo Goedvriendt 1879-1969, stilleven, wijnfles met bloemen op tafel, olieverf op paneel, 62x24cm. Cond:G

Edouard Houbolt, Loosduinen
Starting price 150 EUR

Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G

Louis Seize dames- en herenstoel
Result: 150 EUR

Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.

4 Mahonie stoelen
Starting price 90 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

3 Bijbels met zilveren sloten
Starting price 75 EUR

Drie bijbels met zilveren sloten, één kleine overslagbijbel bruin leer voorzien van goudsnede en een klein zilveren slotje in de vorm van een boekje, versierd met Biedermeiergravures MT.: L.Wendels, S...

Gouden broche en collier met granaat
Result: 90 EUR

Gouden broche met granaat, 585/000 en een granaatcollier met gouden sluiting. een collier van gefacetteerde granaatkralen, ø4 mm, met gouden ovale sluiting, lengte 80 cm en een gouden broche met gesch...

Harthanger met opaal
Result: 70 EUR

Hanger, 333/000, in de vorm van een hart bezet met 18 rond geslepen opaaltjes. Grootte hanger 18x18 mm. ca 1,8 gr.

Drie Japanse houtsnedes
Starting price 120 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Starting price 120 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

Schilderij, zeilschip
Result: 75 EUR

J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G