This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen beeld
Starting price 1.600 EUR

Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.

koord collier, koraal
Result: 60 EUR

Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.

Zak horloge geelgoud
Result: 200 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitsers. Diva, 1896, Fraai gouden horloge met bewerkte kast voorzien van een cartouche versierd met een dame met bloemenmand, aan de achterzijde versierd met een bloem. Gl...

Bronzen beeld, Andree
Starting price 2.500 EUR

Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Result: 55 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-bruin-zwart-oker, 130x236cm. Cond:G

Vrouw op stoel
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G

Divers munt- en briefgeld
Result: 50 EUR

Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G

8x Perzisch
Result: 100 EUR

Acht kleine Perzische kleedjes in goede staat, diverse kleurstellingen, Cond:G 30-72cm.

Zilveren zakhorloge met chatelaine
Starting price 360 EUR

Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.

Lot design horloge, 6 stuks
Result: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

Naar Rijlaarsdam, dames op strand
Starting price 100 EUR

Naar J. Rijlaarsdam, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 46x40cm. Cond;G

Zilveren 2,5 Gulden 1872
Result: 35 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden uit 1872.

Set munten Lady Diana goud en zilver
Starting price 400 EUR

Muntenset "50th anniversary Lady Diana 1961-2011, official commemorative coin set", bestaande uit 4 zilveren (925/000) munten en 1 gouden (999/000) munt.

Perzisch kleed
Result: 60 EUR

Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.

Zilveren pijpcomfoor
Starting price 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

S. Lettenbicht
Starting price 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

Perzisch tapijtje
Result: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Gouden medaille Juliana
Starting price 350 EUR

Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

3 antieke Franse gravures
Result: 60 EUR

Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G

2 19e eeuwse Engelse gravures
Starting price 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Zilveren miniatuur fototoestel
Result: 130 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, een antieke fotocamera op standaard. Italië, Arezzo Medusa oro. 4x2x8cm. ca 36 gr. In goede staat

2 Porseleinen damesfiguren
Starting price 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.