This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Negen glazen parfum flacons
Result: 25 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

Lot kristal
Starting price 70 EUR

Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G

Tablet met likeurset
Result: 50 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm

G. Burkens
Starting price 120 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

K. Hofer
Result: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Beeldje, slijpsteen
Starting price 125 EUR

Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.

Pendant, H. Hermanns
Result: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Bronzen plaquette
Starting price 15 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.

Bronzen beeld, vuurkorf
Starting price 250 EUR

Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.

2 Bronzen figuren
Starting price 50 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G

Bronzen harlekijn
Result: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.

Bronzen figuur, Michael Schwarze
Result: 160 EUR

Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G

Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Starting price 50 EUR

Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G

Bronzen gier, Art Deco
Result: 170 EUR

Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G

Chinese bronzen boedha, 19e eeuw
Result: 290 EUR

Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G

Groot bronzen beeld
Starting price 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

Beeld E.Picol
Starting price 850 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.

Perzisch tapijt
Result: 25 EUR

Oud Perzisch kleed, blauw-oker-rood etc. Sleets. 202x92cm. Cond:R

Axel Hamborn, stadsgezicht
Result: 40 EUR

Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G

G. Wiegman
Starting price 150 EUR

Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Starting price 125 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

7 aquatinta 18e eeuw
Result: 140 EUR

Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G

Voorouderportretten
Result: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G