This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Fries kerkbankje
Result: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

19e eeuwse Corpus Christie
Starting price 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

Slot met sleutel
Starting price 60 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

Scheerset in lederen hoes
Starting price 100 EUR

Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G

Mahonie kistje
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G

Benen inro met gordelknopen
Starting price 70 EUR

Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Starting price 80 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Messing schemerlamp
Result: 40 EUR

Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.

Fruitschaal met pootjes
Starting price 40 EUR

Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G

RAM Colenbrander vaas, "Franje"
Result: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G

Divers Swarovski
Result: 50 EUR

Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk

Glazen vaas Köck
Starting price 20 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R

Antieke theestoof
Result: 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.

Kunstwerk van vissen
Starting price 200 EUR

Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G

Negen glazen parfum flacons
Result: 25 EUR

Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G

Lot kristal
Starting price 70 EUR

Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Starting price 40 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

Tablet met likeurset
Result: 50 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm

Groot 19e eeuws ivoren beeld op console
Starting price 950 EUR

Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.

2 cloisonne vazen
Result: 90 EUR

Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G

Beeldje, slijpsteen
Starting price 125 EUR

Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.

Verzilverd servies + bierkruik
Starting price 30 EUR

Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

Bronzen plaquette
Starting price 15 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.

Bronzen beeld, vuurkorf
Starting price 250 EUR

Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.