This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Frans breistoeltje
Starting price 75 EUR

Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R

dekenkist
Result: 60 EUR

Duitse beschilderde Biedermeier grenenhouten dekenkist omstreeks 1810, met groot slot 72x110x60cm. Cond;R

Tafel omstreeks 1880
Result: 60 EUR

Antieke Duitse berkenhouten eettafel omstreeks 1870, Louis Philippe in goede staat, 80x118x82cm.

4 stoelen omstreeks 1900
Starting price 75 EUR

Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R

Armleunstoel
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis philippe armleunstoel in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm. Cond;G

Italiaanse fauteuil
Result: 50 EUR

Italiaanse Barokstijl fauteil met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x50x60cm.

Antiek bordenrek
Result: 120 EUR

Antiek Frans houtgestoken eiken bordenrek omstreeks 1880 75x85x11cm. Cond:G

Wortelnoten hangkastje
Result: 50 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 86x85x24cm. Cond:G

Boulle stijl tafeltje
Result: 160 EUR

Bijzettrommeltafeltje met bronzen beslag en intarsia stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 74x33ø in goede staat.

Schrijftafel ca. 1910, Queen Anne stijl
Result: 250 EUR

Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G

Twee Spiegels
Starting price 80 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G

Etagere tafeltje met inleg
Result: 30 EUR

Negentiende eeuws vruchtenhouten etagere tafeltje met geetste bladen, vogeldecor en goudverf, omstreeks 1870, 110x51x39cm. Cond;G

Barok eethoek: Uittrektafel en 4 stoelen
Result: 260 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G

Aziatische bloementafel met marmer (kapot)
Result: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.

Spiegel
Result: 30 EUR

Decoratieve ovale spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 42x37cm.

Mahonie tafeltje, driespant
Result: 140 EUR

Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G

Mahonie hangoortafel
Starting price 140 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.

Halve maan tafel met jalouziedeurtjes
Result: 90 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.

2 Wijntafels met intarsia
Result: 55 EUR

Twee notenhouten wijntafels met floraal intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59x54øcm. Cond:G

Ridderstoel
Result: 60 EUR

Oude houtgestoken armleunstoel staande op leeuwenpoten, omstreeks 1930, kopergenageld, 112x75x66cm. Cond:G

Speeltafel
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot, in goede staat 72x85x85cm.

Schoorsteenstuk met spiegel
Result: 140 EUR

Ongesigneerd schouwstuk met geslepen spiegtel omstreeks 1900 met eiken lijst, dorpshaven met figuren. 100x100cm. Cond:G

Ronde etageretafel met los dienblad
Starting price 150 EUR

Antieke eikenhouten Art Deco etageretafel met glazen bladen, bovenste blad afneembaar(dienblad) omstreeks 1920, 90x60cm. Cond;G

Notenhouten Willem III tafel.
Result: 140 EUR

Antieke Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad en snijwerk, 4 spantpoot, in goede staat. 70x100x140cm.