This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 Chromen designlampen met kap
Starting price 130 EUR

Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.

Jugendstil hangende petroleumlamp, majolica houder
Starting price 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp, omstreeks 1900 met glaspegels, met floraal decor, in goede staat 50x55øcm

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Starting price 100 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Art Deco bronzen lamp, 5 glazen
Result: 100 EUR

Antieke Jugendstil bronzen hanglamp omstreeks 1900, 5 lichts met glazen kappen 58x50øcm. Cond:G

Bronzen hanglamp, 5 albast schalen
Starting price 60 EUR

Vooroorlogse bronzen hanglamp, 5 lichts met albasten lichtschalen deels gelijmd, omstreeks 1930 in goede staat, 30x55øcm. Cond:G

Boek 1669 West Vriesland
Result: 145 EUR

Zeventiende eeuws boek, aanwijsing der heilsame politieke gronden en maximen van de republike van Holland en west friesland tot Leiden Rotterdam, door hakkens, in goede originele lederen band. 14x16x2...

3 Oude boeken 17e-18e eeuw
Starting price 300 EUR

Drie antiquarische boeken: 1x A. Montanas, leven en bedrijf der Prinsen van Oranje 1664(pagina's beschadigd) 1x Simons worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveer...

Lot boeken
Result: 140 EUR

Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G

Oud boek
Starting price 40 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

Duits boek, Liebus Kus 1738, Heinrich Mullers
Result: 150 EUR

Achttiende eeuws Duits boek met lederen band, Himmlischer liebes Kus, Evangelische betrachtung. D Heinrich Mullers 1738(vochtvlekken) 8x20x22,5cm. Cond:R/G

Statenbijbel
Starting price 375 EUR

Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.

Statenbijbel met sloten
Starting price 375 EUR

Hollandse 18e eeuwse statenbijbel, Dordrecht Pieter keur, Amsterdam Pieter Rotterdam anno 1719, mooie gave lederen band met koperbeslag en diverse gravures, oude vochtvlekken. 13x26x35cm. Cond;R/G

Statenbijbel met sloten 1658
Starting price 400 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse statenbijbel met mooie lederen band en koper beslag door Heinrich van Cappel in Compagnie, met Jan Barentsen Smiens te dordrecht 1662(eerste pagina's zijn herdrukt, restau...

15 x poesie album
Starting price 135 EUR

Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G

3 Decoratieve ikonen
Result: 60 EUR

Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G

Twee boeken Aldo Rossi
Result: 70 EUR

Twee kunstenaarsboeken Aldo Rossi Milaan 1931-1997 1 ESERCIZIO formale 2 la conica e altre caffettere 30x22cm. Cond:G

Gedicht J.C. Bloem
Result: 40 EUR

Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G

Tinnen kraankan
Result: 80 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G

3 Delen tin
Result: 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Kavel tin
Result: 45 EUR

Groot lot antiek tin en koper, kannen, maten enz. 7-35cm. Cond;G

7 Delen tin
Starting price 20 EUR

Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G

Doos divers tin/plated
Result: 25 EUR

Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G

7 antieke tinnen borden
Result: 50 EUR

Zeven antieke Duitse tinnen borden, 18e-19e eeuw, 3x met gravure en tekst. 24-28ø Cond:R/G

Handbeschilderd bord, messing omranding
Starting price 75 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G