This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 kapmessen
Starting price 75 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Mahonie geweren kist
Starting price 90 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

Setje messen
Result: 100 EUR

Lot van 5 Oosterse messen/dolken 20e eeuw, 30x45cm. Cond;G

Bronzen kistje
Result: 50 EUR

Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G

Thee kistje
Result: 120 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse pallisanderhouten theekist met bandintarsia en benen sleutelplaat op origineel koperen pootje, 17x19x11,5cm. Cond:G

Boulle kistje
Result: 150 EUR

Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G

Mahonie kistje met messing inlegwerk
Result: 100 EUR

Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.

Notariskistje met slot
Result: 50 EUR

Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.

Mahoniehouten kistje
Starting price 150 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G

Bewerkt kistje met been
Result: 125 EUR

Bewerkte kist met korintische zuilen en bogen met intarsia, 20e eeuw, stukjes inleg missen 14x19x15cm. Cond:R/G

Schildpad dekseldoosje
Result: 125 EUR

Mooie gave 19e eeuwse dekseldoos, schildpad met been, 6x14x9cm. Cond:G

Schrijfkist met Boule inlegwerk.
Starting price 100 EUR

Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G

Messing kistje
Starting price 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Biedermeier lepeldoosje
Result: 60 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia, kleine beschadigingen op hoek, verder in goede staat 7x16x8cm. Cond:G

Kersen dekseldoos met binnenwerk
Starting price 125 EUR

Art Deco kersenhouten dekselnaaidoos, met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1930 in zeer goede staat. recentelijk gepolitourd 10x30x20cm. Cond:G

Kersen Art Deco dekseldoos
Result: 85 EUR

Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G

Imari petroleumlamp
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Likeurkelder met flessen
Starting price 200 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R

2 x petroleumlamp
Starting price 55 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

3x Petroleumlamp
Result: 20 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

Jugendstil hangende petroleumlamp
Starting price 80 EUR

Antieke majolica Jugendstil hangpetroleumlamp, omstreeks 1900, in goede staat. 52x34cm.

9 Petroleumlamp-kappen
Result: 90 EUR

Negen antieke petroleumlampkappen in goede staat , omstreeks 1900 30-40cm. Cond:G

Antieke petroleumlamp
Result: 45 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G