This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Turkoois collier
Result: 40 EUR

Collier van turkooiskralen, olijfvormige schakels, met hanger. geperst 18x21 mm. Lengte 42 cm.

Lot zilver en verzilverd
Result: 45 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.

Twee wandklokken
Starting price 35 EUR

Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G

Friese klok
Starting price 120 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.

Beschilderd klokje
Result: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald klok met achterglas landschapsdecor, omstreeks 1870, in goede staat 50cm. Cond;G

Barometer
Result: 85 EUR

Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.

Trommel groot
Starting price 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

4 Grote antieke kastkommen
Starting price 80 EUR

Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G

Inro met vissen
Result: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Zilveren rammelaar
Starting price 180 EUR

Zilveren rammelaar, 800/000, met fluit belletje en voorzien van wit handvat. rammelaar met dubbele krul versierd met 2 hangers en een belletje. Lengte 16 cm. In goede staat

6 Tegels met bloemen, 17e eeuw
Starting price 300 EUR

Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G

Lot diverse sieraden
Starting price 25 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

tafelklok
Starting price 450 EUR

Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.

2 Specerijenbakjes met kristal
Result: 30 EUR

Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...

4 Delen ijzerwerk
Starting price 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Diverse tegels
Result: 40 EUR

Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G

12 Deurkloppers
Result: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

Barnsteen armband en ring
Result: 185 EUR

Bijzonder fraaie barnstenen rinkelband en ring. Brede rinkelband, 28 mm ø 64 mm, en bolle ring, ø 51. Totaal ca 77 gr. Herkomst Rusland

Gouden ring met briljant
Starting price 120 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Vuurtorenklok
Starting price 400 EUR

Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.

Pendule
Starting price 850 EUR

Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G

Bavaria servies
Starting price 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Starting price 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Result: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.