Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Drie maal Perzisch, kleed, tas met ballen en kelimtas 50-200cm Cond:G
Fijngeknoopt Perzisch zijden kleed, rood-oker-zwart 178x129cm. Cond:G
Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-briekrood, creme, blauw en oker, met floraal decor 74x120cm. 117x77cm Cond:G
Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.
Groot oud Perzisch kleed, fijn geweven, meerkleurig en met floraal decor, 196x203cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, rood-zwart-creme, blauw geel floraal decor. 156x107cm. Cond;G
Lange Perzische loper floraal decor, blauw-oker-rood, 300x83cm. Cond:G
Oude Perzische loper met floraal decor, rood met zwart. 90x299cm. Cond:R/G
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Oud Perzisch kleed, blauw-oker-rood etc. Sleets. 202x92cm. Cond:R
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R