Antiek Engels eikenhouten damesbureau met bijpassende stoel, omstreeks 1900 in goede staat 82x56x50cm. Cond:G
Modern Art Deco stijl kersenhouten gekleurd dressoir, stijlmeubel, 4 lades en drie deuren, in zeer goede staat 88x50x220cm.
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Klein 19e eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel met 2 lades, in goede staat. 70x52x70cm. Cond:G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten wandgarderobe omstreeks 1890 met Indische jachtvoorstelling. 37x110x13cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Engelse mahoniehouten Sheratonstijl theetafel met wielen, glazen dekblad en omranding 80x60x46cm. Cond:G
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Oude Engelse showvitrine op Queen Anne poten, met inhoud. Bezine aanstekers, flacons, spaarpotten, kijker etc. 62x47x60cm.
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten dressoir met intarsia omstreeks 1880, lichte fineerschade, gerestaureerd, 185x60x96cm. Cond:R/G
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Louis Seize stijl halvemaantafel, 20e eeuw stijlmeubel, eiken. 74x42x67cm. Cond:G
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Groot kersenhouten dressoir met spiegel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in Franse stijl. 200x52x215cm. Cond:G
Kersenhouten salontafel met 4 lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 49x100x100cm.
Kersenhouten wandtafel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met etage, in Franse stijl. 76x146x42cm. Cond:G
Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Oude bijzettafel met omranding op blad, schaarpoten, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 90x65x59cm.
Oude wandtafel met schaarpoten en omranding op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Cond:G 82x66x110cm.