Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met spiegelopzet omstreeks 1900 met volle zuilen en snijwerk, origineel beslag, in goede staat 192x124x50cm Cond;G
Mahoniehouten Louis Seize tafel, omstreeks 1780 met intarsia op blad en etage, bandintarsia en sterintarsia, in goede staat 76x69x47cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Engelse eikenhouten armleunstoel met oren, mooie patina, hout gepind en in goede staat 120x66x60 cm. Cond:G
Negentiende eeuws Hollandse mahoniehouten biedermeier 4 spant spinnekoptafel, gecontourneerd blad. 74x120x110cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Achttiende eeuwse Roccoco spiegel met vergulde bronzen kaarskandelaar, lijst deels overgeschilderd, behoeft restauratie. Cond:R
Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. omstreeks 1870, slaglijst mist bij opstand. 185x113x67cm. Cond:G
Leuke antieke eikenhouten jugendstil etage meubel omstreeks 1900, met 2 lades en opstand 135x100x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten handwerkmeubel, met speldenkussen en 3 lades achter de deurtjes, 3 spantpoot. 97x19x19cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten commode met ringbeslag in goede staat (Krimpnaad) 85x102x48cm.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met druivenranken decor, en parelrand. 125x88cm. Cond:G
Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G
Mooi Duits mahoniehouten rolluikbureau, Louis Philippe, uitschuifbaar blad met opstand en snijwerk, 3 delig, omstreeks 1870 in goede staat 160x97x63cm.
Grote antieke Engelse eikenhouten gatelegtafel met geschulpt blad, omstreeks 1880 75x104x153cm.
Prachtige pallisanderhouten Hollandse renaissance stijl kussenkast met kussens aan de zijkant , 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in zeer goede staat 196x187x70cm.
Antiek Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet, omstreeks 1800 met volle zwarte zuilen en vergulde capitellen, messing rugbeslag. 174x241cm. Cond:G
Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G
Twee antieke franse notenhouten armleunstoelen met snijwerk omstreeks 1880, recentelijk gestoffeerd met creme velours. 130x70x62cm. Cond:G