This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Palisander met notenhout poudreuse
Result: 250 EUR

Negentiende eeuwse palisander met rozenhouten gefineerde poudreuse(intarsia) met lades en opklabbare spiegel omstreeks 1880 Louis Quinze stijl met bronzen pootuiteinden(lichte fineerschade) 73x76x45cm...

Empire halve maan tafel
Result: 190 EUR

Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G

Eiken tinbuffet
Result: 400 EUR

Noord Duitse eikenhouten Barock tinbuffet (tellerregalschrank) anno 1778, met sledepoten en barokpanelen, in goede staat. 190x180x52cm.

Engelse mahonie buffetkast
Result: 190 EUR

Antieke Engelse kast, mahonie, omstreeks 1880 met spiegelopstand, houtgestoken met zuilen, lades etages en deuren, floraal decor. 235x151x51cm. Cond:G

Damesbureau met opzet
Result: 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten dames schrijftafel met snijwerk, opstand leeuwenkoppen, ringen etc. in goede staat 166x120x70cm.

Wortelnoten vitrinekast
Result: 550 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten Louis Quinze vitrine opzetkast, omstreeks 1800 met originele sloten en beslag. In goede staat. 219x146x45cm.

Empire trumeau met spiegel
Starting price 800 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Result: 375 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G

Italiaanse barok hoekkast met inlegwerk
Result: 325 EUR

Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 205x80x55cm. Cond:G

Mahoniehouten vitrine
Starting price 250 EUR

Antieke 2 delige mahoniehouten Jugendstil vitrine opzetkast, omstreeks 1900 met messing en geslepen glas, in goede staat 185x125x44cm. Cond:G

Art Deco hangkast met inlegwerk
Starting price 700 EUR

Zeldzame Jugendstil wortelnoten hangkast vaas motief met bandintarsia omstreeks 1920, 3 lades achter de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd. Duitsland, binnendeuren ook inge...

2 Wandvitrines brons/marmer
Result: 850 EUR

Twee zeldzame vitrinekasten met marmer, guirlandes en kariatyden, 20e eeuw in goede staat( beide voorruiten en zijruit moeten vervangen worden). 142x26x46cm. Cond:G

Rolbureau Engels
Result: 100 EUR

Leuk klein antiek Engels eiken rolbureau omstreeks 1900, met lades, uittrekblad en vakverdeling 108x90x57cm. Cond:G

Vergulde tafel met marmeren blad
Result: 560 EUR

Grote vergulde houtgestoken tafel met marmeren blad, Italiaans, 20e eeuw Barokstijl in goede staat, 86x150x75cm.

Mahonie secretaire
Starting price 300 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G

Frans kastje
Result: 400 EUR

Antieke franse eikenhouten Neo renaissance 1 deurs kast met 4 lades achter de deur en 1 lade boven, veel snijwerk, ranken en leeuwenkoppen, omstreeks 1880. 80x55x55cm. Cond:G

Draken tafel
Starting price 150 EUR

Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel.stukje klauwpoot mist.

Design kinderstoel
Result: 150 EUR

Zeldzame Duitse design kinderschommelstoel, omstreeks 1950, ontwerp: Prof. Hans Brockhage, gemaatkt door firma Lenz (DDR) 36x98x39cm. Cond:G

Eiken penantkast met snijwerk
Starting price 125 EUR

Negentiende eeuwse Mechelse eiken penantkast omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en lijstenwerk. 106x119x50cm. Cond:G

Mahonie glaskast Willem 3
Starting price 200 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Eiken hoekstoel
Result: 200 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse houtgepinde engelse kapiteinsstoel met floraal snijwerk, biezen zitting en rugleuning. 90x58x66cm. Cond:G

Engels massief eiken kabinet
Result: 800 EUR

Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G

Mahonietafel met wangen
Starting price 150 EUR

Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G

Sofa met mohair ca. 1880
Result: 250 EUR

Rijkgestoken antieke mahoniehouten sofa, omstreeks 1870 met rozen en guirlandes en goede velours stoffering, mooie kwaliteit, 134x160x90cm. Cond:G