This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Piano Jamaha
Result: 750 EUR

Zwarte Yamaha piano, 2e helft 20e eeuw type Lu 201 C nr 4227979, nieuwprijs 3950,- in goede staat 114x152x58cm.

Eiken kabinet
Result: 950 EUR

Hollands 19e eeuw eikenhouten barokkabinet met klauwpoten en bronzen beslag, snijwerk, koplijst mist verder in goede staat, 168x57x235 Cond:G

Mahoniehouten wandtafel
Starting price 100 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162

2 Stoelen
Result: 180 EUR

Twee 18e eeuwse notenhouten barokstoelen(korenaar) met mooie stoffering, 1 rugleuning gelijmd 105x56x55cm. Cond:R/G

Mahonie klapbuffet
Starting price 500 EUR

Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G

Mahonie Empire secretaire
Starting price 1.200 EUR

Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...

Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Starting price 1.100 EUR

Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...

Mahonie spinnekoptafel
Starting price 150 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G

Twents grenen tin-buffet
Result: 140 EUR

Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G

Bedbankje en kistje
Result: 45 EUR

Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G

Oude Venitiaanse spiegel
Result: 230 EUR

Antieke 19e eeuwse Italiaanse glazen spiegel, eikenhouten frame, geen replica, in goede staat 96x53cm. Cond:G

Schildersezel
Starting price 250 EUR

Grote antieke kerfsnede schildersezel in goede staat 186cm. Cond:G

Mahonie wascommode met kapspiegel
Result: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten commode met spiegel en marmer, Louis Philippe omstreeks 1870 met 6 lades, in goede originele staat 180x118x53cm.

Mahoniehouten boekenkast
Result: 100 EUR

Mahoniehouten boekenkast met zes schappen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x110x40cm. Cond:G

Mahoniehouten archiefkast
Result: 160 EUR

Mahoniehouten 4 laden archiefkast met koperen grepen, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 155x63x50cm.

Mahoniehouten bijzettafel
Result: 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.

Mahonie naaitafeltje
Result: 100 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe naaitafel, compleet met slot en sleutel en benen slotplaat, stukje fineer in blad gezet, verder in goede staat 75x49x40cm.

Beschilderd siertafeltje
Result: 60 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal decor en figuren decor, hand beschilderd met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.

2 Gestoken stoeltjes met snijwerk
Starting price 110 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken bretter stoelen met figuur en leeuwen voorstelling en geschulpte zitting, in goede staat 96x38x46cm. Cond;G

Wandtafel met leder
Result: 140 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm

Eikenhouten Gotisch kistje
Result: 425 EUR

Duitse 18e/19e eeuwse eikenhouten gotische kist met origineel beslag en vlinderslot, sleutel mist, 46x43x83cm. Cond:G

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Result: 2.300 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...

Benen gezaagd bloementafeltje
Starting price 250 EUR

Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G

Eikenhouten buffetkastje
Result: 120 EUR

Antiek Hollands eikenhouten Buffet, omstreeks 1920 met gebogen glas en geslepen spiegel, 4 deuren, 2 lades, snijwerk en parelrand, in goede staat 196x150x64cm.