This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese koe-vaas met hoorns
Starting price 75 EUR

Oude oosterse metalen bewerkte houder met stierenkop, herkomst? in goede staat 19x22x30cm.

Oosterse lamp, olifanten
Starting price 200 EUR

Oosterse brons gepatineerde tafellamp met drie olifanten op basement, 1e helft 20e eeuw met lederen kap, in goede staat 70x45ø

Chinese houten penselenpot
Result: 125 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

2 Amuletten
Starting price 50 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

Chinese handwaaier met speksteen
Starting price 300 EUR

Oude Chinese handwaaier met speksteen, gesneden voorstelling met vogel en bloesemtak, in goede staat 33x14,5cm.

2 Lampen
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuwse lampenvoeten met gasaansluiting, gedecoreerd met foohondenkoppen floraal decor, en vogels, 41cm Cond:G

Kimono Japans
Starting price 100 EUR

Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G

Kimono Japans
Result: 330 EUR

Grote Japanse rode zijden traditionele Kimono met kraanvogels en floraal decor(handwerk) 20e eeuw 186cm Cond:G

3 Messing kaarskandelaren
Result: 120 EUR

Drie messing kaarskandelaren, 20e eeuw, kroonuchter 6 lichts, en tweemaal wandluchter 2 lichts, 25-44cm Cond:G

Zware messing barok kroonluchter
Result: 80 EUR

Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G

Bronzen kandelaar, 19e eeuw
Result: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen kandelaar voor 7 kaarsen, 1 kaarspin mist, verder in goede staat 78cm. Cond:G

Bronzen 6-lichts kandelaar
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G

Joodse kandelaar, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.

Grote kandelaar
Starting price 50 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

2 Messing kandelaren
Starting price 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

2 Kandelaren
Result: 100 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

2 messing kaarskandelaars
Starting price 80 EUR

Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G

Art deco kandelaar
Starting price 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

Empire stijl kandelaars
Result: 40 EUR

Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G

Engelse gewichtenset
Result: 80 EUR

Tiendelige 19e eeuwse Engelse messing drukgewichten-set, in goede staat 3-24cm.

Houten vergulde kandelaar
Result: 125 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G

Pistool dubbelloops
Result: 280 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops flobert pistool met gravering, a. espingarda, especial campinera C.A. Pamieri, 9mm, kolf gebroken, 22cm. Cond:R

klapmes
Starting price 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.

Hertenvanger
Result: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.