This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Zes zilveren bestekdelen
Starting price 70 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

Zilveren schep met schip en vogels
Starting price 80 EUR

Fraaie zilveren lepel, 835/000, met zeilschip. Lepel met ajourgezaagde ovale bak met vogel en bloemdecor. Voorzien van korte uitgewerkte steel bekroond met een zeilschip. MT.: Herbert Hooijkaas, Schoo...

Zilveren ring
Result: 15 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

Kralentas, zilv. beugel
Starting price 120 EUR

Grote kralentas met zilveren beugel, 800/000, Frankrijk. Een grote tasbeugel met ovale gefacetteerde schilden opgelegd. Voorzien van hangogen met jasseronketting. Met een grote kralentas versierd met ...

Zilveren kandelaar
Starting price 100 EUR

Zilveren kandelaar, 800/000. Slanke kandelaar met ronde voet, versierd met 3 parelranden. ca 120 gr. 8,5x18 cm. MT.: Balyan Cond.: G

Lot diverse sieraden
Result: 60 EUR

Groot lot met diverse sieraden, met o.a. witmetalen armbanden, rozenkwarts, lapis lazuli, ivoor en parelmoer

Reiswekker
Result: 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Staande klok
Starting price 1.200 EUR

Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...

6 Delen glaswerk, Copier Leerdam
Result: 35 EUR

Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G

Zilveren brandewijnkom
Starting price 120 EUR

Zilveren brandewijnkom, 800/000, Duits. Fraai kommetje met opstaande rand voorzien van parel en geschulpte bewerking met op de bodem een voorstelling met fruit. Voorzien van sierlijke krulhengsels, bi...

Klokje
Result: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G

2 Zilveren sauskommen
Result: 300 EUR

Twee zilveren sauskommen met vaste onderschotel. Sauskommen met een Empire stijl rand, met fraaie krul oren met florale versiering. MT.: F. De Leeuw. Voorzien van een keur voor vreemde werken. 26x28x1...

Lot groene sieraden
Result: 70 EUR

Lot sieraden met jade, bestaande uit twee armbanden, een kralencollier en een hanger.

2 Stellen kandelaars
Starting price 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

Junghans regulateur
Result: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R

Divers kristal
Result: 30 EUR

Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G

3 Delen glaswerk
Starting price 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G

Koraal boeddha
Result: 135 EUR

Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G

Messing schildersezel
Result: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

5 Chinese glazen snuff bottles
Starting price 110 EUR

Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G

Empire pendule, staande man
Result: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Bureauklokje, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

2 Glazen bolvazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Franse Art Deco lamp
Result: 120 EUR

Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat