This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Perzisch kleed
Result: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt in goede staat, 208x136cm.

2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)
Result: 30 EUR

Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm

Antiek beeld, baby
Result: 30 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G

Swarovski uiltje
Result: 30 EUR

Swarovski uil, kristal, met minimale chip 7cm Cond;R/G

Divers kristal
Result: 30 EUR

Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G

Achterglasschilderij, bloem
Result: 30 EUR

Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G

3 Delen glaswerk, o.a. Copier
Result: 30 EUR

Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G

3 Porseleinen beeldengroepen
Result: 30 EUR

Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G

4 Delen porselein
Result: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G

8 Tegels, 18e eeuw
Result: 30 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

Vaas, Ton Schulten
Result: 30 EUR

Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G

2 Schalen met fruit
Result: 30 EUR

Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G

2 Droste kop & schotels
Result: 30 EUR

Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G

3x Porseleinen putti
Result: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R

Chinees trekpotje
Result: 30 EUR

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M

2 Delen aardewerk, kerfsnede
Result: 30 EUR

Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G

Fürstenberg gebaksset
Result: 30 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G

Chinees porseleinen beeld
Result: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R

Chinese kom
Result: 30 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

Imari theeservies
Result: 30 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

Kavel plated
Result: 28 EUR

Lot divers plated, Duits, o.a. WMF, Kora schaal in originele doos, 4 maal servetringen paard, boerenjongenssleef, en bestek, 6-28cm. Cond:G

Diverse streeksieraden
Result: 25 EUR

Lot met diverse streek/ filigrain sieraden, Een ronde klederdrachtbroche zilver, 925/000, Norway en een ring en armband met filigrain bewerking.

Zilveren klontentang
Result: 25 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 925/000, geheel glad. MT.: Joseph Rodgers & Sons, Sheffield, jl.: Q: 1908, 2,5x9,5cm, ca 18 gr. Cond.: G

Zilveren oorhangers
Result: 25 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000. Fraaie strakke oorhangers met een pegelvormig gedeelte en een tolvormige deel bevestigd aan een haak. Lengte 7 cm . ca 4,7 gr.

Rhodoniet collier
Result: 25 EUR

Collier van rhodonietstenen. Fraai verlopend collier van rhodonietstenen, 12 kantig geslepen, 1,3x1,3-3x2,6cm, geknoopt met een veeroog. Lengte 49 cm.

Lot zilveren sieraden
Result: 25 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grove ring met zirconia, een ovaal jasseroncollier, een ankercollier, 2 gourmetcolliers waarvan 1 met een filigrainhanger. totaal ca 42 gr.

Zilveren mosterdlepeltje
Result: 25 EUR

Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw

Lapis Lazulli en rode steen
Result: 25 EUR

Lot edelstenen met Lapis Lazulli, ovaal cabouchon, 40x30mm, en een ovaal gefacetteerde rode steen, 20x12 mm.

Zilveren lepel, platte bak
Result: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

Twee zilveren hangers en oorringen
Result: 25 EUR

Twee zilveren hangers, 835/000, met bordeaux inleg en een paar oorringen, 925/000. Een rechthoekig en een ovaal mode lhanger en creolen bestaande uit 2 ringen., ca 12 gr.

Zilveren miniatuur, papegaaikooi
Result: 25 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G

Moderen zilveren armband
Result: 25 EUR

Moderne zilveren armband, 925/000. Armband bestaande uit bewerkte ogen met daartussen schijfvormige plaatjes. Voorzien van carabijnhaak. Gerhodineerd. Lengte 19,5 cm ca. 16 gr. Nieuw

Zilveren miniatuur, strandstoel
Result: 25 EUR

Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Zilveren miniatuur, predikant op preekstoel
Result: 25 EUR

Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....

Zilveren collier met hanger
Result: 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...

Lang zilveren collier met kapitolstok
Result: 25 EUR

Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw

2 Kleine werken
Result: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

2 Werken op papier
Result: 25 EUR

Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...

Groot schilderij, figuren in dorp
Result: 25 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

Schilderij, open vuur
Result: 25 EUR

Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G

2 Antieke kraantjeskannen
Result: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Divers tin
Result: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

6 Delen divers
Result: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

2 Oude lijsten met prentjes
Result: 25 EUR

Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G

Afrikaans beeld, Ambete
Result: 25 EUR

Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,

Kavel vooroorlogse postkaarten
Result: 25 EUR

Lot van 46 vooroorlogse postkaarten, voornamelijk Holland, o.a. Hengelo, Oldenzaal etc, Cond:R/G

Kavel diverse munten
Result: 25 EUR

Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...

4 Delen speelgoed
Result: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...