Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm
Skeletpendule met glas en beukenhout, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm
Oude Hollandse eikenhouten Friese staartklok met Westminster uurwerk, kwartierslag op 8 gongstaven 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 130cm Cond:G
Mahoniehouten tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 26cm
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.
Drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met cups(minimale chips) origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag 22x34x15cm Cond:G
Wortelnoten Warmink tafelklokje met maanstand 2e helft 20e eeuw 26cm. Cond:G
Eikenhouten Warmink tafelklok met 5 bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. In goede staat 30cm. Cond:G
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen monturen en maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 29cm. Cond:G
Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G
Hollandse notenhouten Friese kortstaartklok met maanstand, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 80cm Cond:G
Franse notenhouten Henry Deux regulateur in goede staat, met geslepen glas, opzet en volle zuilen, omstreeks 1880, 88cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860, notenhout met beschildering en porseleinen zuilen, in goede staat 55cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm
Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm
Mahoniehouten Wuba Josephine portaalklok met messing 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x22x11cm Cond:G
Antieke mahoniehouten tafelpendule met koperinleg emaille wijzerplaat omstreeks 1910. In zeer goede staat 30x22x12cm Cond:G
Gave antieke eikenhouten tafelpendule omstreeks 1920 met geslepen glas en verzilverde wijzerplaat. In zeer goede staat 31x14x20cm
Antieke Duitse Schwarzwaldklok omstreeks 1860 met achterglas berglandschap, in goede staat 14x29x26cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm
Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok met landschapsdecor, 19e eeuw(deurtjes missen) 35x23x12cm Cond:R
Antieke Duitse eikenhouten pfeilkreuz tafelpendule omstreeks 1920, met geslepen glas, halfuurslag op gong, emaille wijzerplaat, In zeer goede staat 28x25x12cm
Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1890 in goede staat 67cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1890 met kroon en stollen 96cm. Cond:R/G
Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G
Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G
Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven. In zeer goede staat met mooie vergulding en 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Achttiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, halfuurslag, dubbele snack, enkele bel. Gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London. Klok is geheel origineel en in goede...
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek omstreeks 1830 in Waldrow London. Halfuurslag op bel 41cm In goede originele staat.
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Grote antieke Duitse Winterhalter en Hofmeier tafelklok met 9 gangspiralen voor de Engelse markt. Chime om 8 gongs, chime om 4 gongs, kwartierslag Westminster, met bronzen beslag. In goede staat. 60 c...
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R