This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

2 Mahonie stoelen
Starting price 50 EUR

Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G

Louis Philip bureaustoel
Result: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm

Notenhouten ridderfauteuil
Result: 300 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.

Mahonie Empire secretaire 1820
Starting price 750 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1820 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades. Oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G

Antiek oude schildersezel
Starting price 85 EUR

Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.

Ronde salontafel
Starting price 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G

2x Lederen poef
Starting price 60 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

Lederen zetel, gemak/relax
Result: 60 EUR

Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G

Kleine glasvitrine
Result: 65 EUR

Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm

Engelse spiegel met fruit
Starting price 60 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.

Zwart houten zuil, 19e eeuw
Result: 85 EUR

Geeboniseerde eikenhouten 19e eeuwse piedestal, omstreeks 1870. In goede staat 112cm Cond;G

Duitse mahonie secretaire
Starting price 600 EUR

Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...

Thomas orgel
Result: 125 EUR

Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G

Salontafel, mahonie
Starting price 100 EUR

Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G

Tafel met 4 stoelen
Result: 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eethoek met vier stoelen omstreeks 1870, drie-spant tafel met geschulpt blad 88x56x45cm Cond:R/G 75xø45cm

4 Biedermeier stoelen
Starting price 150 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm Cond:G

Biedermeier eettafel
Result: 135 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G

Engelse salontafel
Result: 75 EUR

Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G

Kameelhocker
Starting price 50 EUR

Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G

Art Deco vitrine
Result: 85 EUR

Mahoniehouten Art Deco 1-deurs vitrine kast met glazen schappen omstreeks 1930. In goede staat 114x58x31cm

Notenhouten verstelbare pianokruk
Result: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm

Eiken kinderbureau 1910
Result: 90 EUR

Engels antiek eikenhouten kinderbureau met 4 lades, en uittrekblad omstreeks 1910, in goede staat 75x95x48cm

Eettafel (Ceylon)
Result: 80 EUR

Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G

Hangoortafel
Result: 90 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G