This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

J.J.H. van Leeuwen, strand
Starting price 225 EUR

J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

Ikoon, Mitrofan Voronezhskij
Starting price 225 EUR

Russisch ikoon, monnik met opengeslagen boek, ikoon ingelijst leeftijd onbekend 19,5x14,5

Perzisch miniatuur
Starting price 200 EUR

Anieke perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G

Papier op paneel, bosgezicht
Result: 200 EUR

Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G

Erich August Hermann, stadsgezicht
Starting price 200 EUR

August Hermann Fricke, Duitse school, 1875 Wattenscheid-1948 Bremen, stadsgezicht met figuren (Bremeraltstadt) olieverf op paneel, 75x58cm. Cond:G

Russisch ikoon
Starting price 200 EUR

Antieke Russische ikoon moeder gods, troosters der bedroefden met gedreven messing rizza, Rizza omstreeks 1850

Klingebögle
Starting price 60 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

Schilderij L. Wijts, koeien
Starting price 200 EUR

Onduidelijks gesigneerd omstreeks 1930, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen Cond:G 50x70cm

Schilderij, zeeslag
Result: 80 EUR

Ongesigneerd, zeeslag, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, Franse stad
Starting price 180 EUR

Onduidelijk, 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Result: 275 EUR

Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G

Meijer 1985
Starting price 150 EUR

Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G

Wim Vellekoop, abstract
Starting price 150 EUR

Wim Vellekoop 1941-2014, abstracte compositie, acryl op papier 100x90cm Cond:G

Marte Röling
Result: 450 EUR

Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G

Pendant Jurien Beek
Starting price 250 EUR

Twee werken Jurien Marinus Beek, 1874-1965, strandjutter en Holland Amerika lijn, 18x14cm. olieverf op paneel Cond:G

Landkaart Firesland, Blaeu
Starting price 200 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

Klein ikoon, Feodorovskaja
Starting price 190 EUR

Klein Russisch ikoontje moeder Gods van Feodorovsk, leeftijd onbekend 11x8.5cm

Schilderij, Josef Seckel
Starting price 350 EUR

Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Starting price 180 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

Jac Witjens, kippen bij boerderij
Starting price 100 EUR

Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder en kippen,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G

Schilderij Anthony Keizer, brug over stadsgezicht
Starting price 175 EUR

Anthony Keizer 1897-1961, de Groenkaai Brugge België, olieverf op linnen 70x90 Cond:G

Schilderij op rol
Starting price 300 EUR

Grote oude Chinese papier met zeide rol met schrift en signatuur, 20e eeuw, in goede staat 234x36,5øcm.

3 Werken van Theo Goedvriendt
Starting price 60 EUR

Drie keer Theo Goedvriendt 1879-1964, 1 maal landschap gemengde techniek 1949, 2 maal schets landschap Transvaal 1937 30x25cm tekening op papier Cond:G

Diverse tekeningen Theo Goedvriendt
Result: 70 EUR

Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G