J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
Russisch ikoon, monnik met opengeslagen boek, ikoon ingelijst leeftijd onbekend 19,5x14,5
Anieke perzische miniatuur, geschilderde gouache op papier 18e/19e eeuws, figuren in het gras met spel, verso originele tekst Perzisch 17x11,3cm. Cond:G
Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
August Hermann Fricke, Duitse school, 1875 Wattenscheid-1948 Bremen, stadsgezicht met figuren (Bremeraltstadt) olieverf op paneel, 75x58cm. Cond:G
Antieke Russische ikoon moeder gods, troosters der bedroefden met gedreven messing rizza, Rizza omstreeks 1850
Onduidelijks gesigneerd omstreeks 1930, poldergezicht met koeien, olieverf op linnen Cond:G 50x70cm
Onduidelijk, 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met tram en figuren, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G
Wim Vellekoop 1941-2014, abstracte compositie, acryl op papier 100x90cm Cond:G
Twee werken Jurien Marinus Beek, 1874-1965, strandjutter en Holland Amerika lijn, 18x14cm. olieverf op paneel Cond:G
Klein Russisch ikoontje moeder Gods van Feodorovsk, leeftijd onbekend 11x8.5cm
Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder en kippen,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G
Anthony Keizer 1897-1961, de Groenkaai Brugge België, olieverf op linnen 70x90 Cond:G
Grote oude Chinese papier met zeide rol met schrift en signatuur, 20e eeuw, in goede staat 234x36,5øcm.
Zes werken Theo Goedvriendt 1879-1969, kleine ets landschap, duinlandschap, bos met beek, transvaal, dijkdorp, landschap Transvaal 1937 tekening op papier 7-22cm Cond:G