This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Beschilderde kast
Starting price 150 EUR

Zuid Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R

Kak stoel
Starting price 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm

Notenhouten barokstijl spiegel
Starting price 150 EUR

Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm

6 Italiaanse barok stoelen
Starting price 150 EUR

Zes stoelen, 2e helft 20e eeuw Italiaanse Barokstijl, wit en zilverkleur, recentelijk gestoffeerd 106x58x68cm Cond:G

Eiken armleunstoel 1880
Starting price 150 EUR

Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Result: 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Thee-trolley
Starting price 80 EUR

Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.

Louis Philippe armleunstoel 1860
Starting price 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G

Teakhouten halkastje
Starting price 80 EUR

Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm

Vitrinekastje
Starting price 75 EUR

Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.

Orgelgebogen wortelnoten halkastje
Result: 60 EUR

Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm

Spiegel met geëtst glas
Starting price 40 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Eiken stoelen 20-er jaren stijl
Starting price 40 EUR

Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G

Rond etageretafeltje met messing
Starting price 120 EUR

Ronde Franse etagetafel met marmeren blad en bronzen en messing sierwerk, 20e eeuw in goede staat, 82x35cm

2 Windsor kinderstoeltjes
Result: 110 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse iepenhouten Windsor kinderarmleunstoelen, in goede staat 70x42x32cm

Gestoffeerde stoel, Lodewijk XV
Result: 50 EUR

Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.

Biedermeier kersen toiletspiegel
Starting price 40 EUR

Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x15cm.

2 Kersen Biedermeier stoelen
Result: 60 EUR

Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G

Zwarte etagere tafel
Starting price 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Bestoken wandregaal
Starting price 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Louis Seize tafeltje
Result: 225 EUR

Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat

Facetgeslepen spiegel
Result: 35 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Gebeeldhouwde stoel
Starting price 120 EUR

Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm

Engelse mahonie commode
Starting price 120 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50