Grote wortelnoten salontafel in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Oud Engels eikenhouten rolbureau met kersenhouten rol met 9 lades, vakverdeling achter rolluik kwaliteits stijlmeubel Agatha collections, in goede staat 2e helft 20e eeuw 115x120x68cm
Antieke Duitse hoekconsole eikenhout met bronzen cherubijnkop en wapenschild omstreeks 1880 in goede staat 34x36x30cm
Hollandse eikenhouten 2 deurskast omstreeks 1840 in goede originele staat 167x100x47cm Cond:G
Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G
Kleine antieke Biedermeier kersenhouten fineer spiegel omstreeks 1830, uit Duitsland in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gepolitoerd 66x39cm
Hollandse eikenhouten barok, Louis Quinze stijl schrijfbureau, omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 121x56x120cm Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten pathefoon omstreeks 1920 merk, academy London in goede staat 100x50x50cm
Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G
Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) in originele staat 83cm
Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G
Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G
Vier crème kleurige houten armleunstoelen met gestoffeerde zitting(vlekken) naar oud voorbeeld van 1900, 2e helft 20e eeuw 80x60x53cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm
Antieke thonet schommelstoel omstreeks 1900 (ongemerkt) met rieten zitting en rugleuning, in redelijk goede staat 110x103x58cm Cond:R/G
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G
Oude Hindelopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw in goede staat
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld in goede staat 66x35x33cm
Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 80x83x43cm.