This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Salontafel wortelnoten
Starting price 40 EUR

Grote wortelnoten salontafel in barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Rond gestoffeerd voetenbankje
Result: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Eiken rolbureau
Result: 475 EUR

Oud Engels eikenhouten rolbureau met kersenhouten rol met 9 lades, vakverdeling achter rolluik kwaliteits stijlmeubel Agatha collections, in goede staat 2e helft 20e eeuw 115x120x68cm

Hoekconsole met engelenhoofd
Result: 200 EUR

Antieke Duitse hoekconsole eikenhout met bronzen cherubijnkop en wapenschild omstreeks 1880 in goede staat 34x36x30cm

Eiken meidenkast
Result: 100 EUR

Hollandse eikenhouten 2 deurskast omstreeks 1840 in goede originele staat 167x100x47cm Cond:G

Eiken kabinet
Result: 325 EUR

Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)

Schwarzwalder vitrinekast
Starting price 250 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G

Kersen Biedermeier spiegel
Starting price 100 EUR

Kleine antieke Biedermeier kersenhouten fineer spiegel omstreeks 1830, uit Duitsland in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gepolitoerd 66x39cm

Eiken barok secretaire ca. 1780
Starting price 250 EUR

Hollandse eikenhouten barok, Louis Quinze stijl schrijfbureau, omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 121x56x120cm Cond:G

Engelse pathefoon
Result: 75 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pathefoon omstreeks 1920 merk, academy London in goede staat 100x50x50cm

Wortelnoten bijzettafel
Result: 70 EUR

Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G

Japanse butlertray
Starting price 40 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) in originele staat 83cm

Mini bijzettafeltje met inleg
Result: 60 EUR

Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Starting price 250 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

4 Armleunstoelen, wit creme
Result: 120 EUR

Vier crème kleurige houten armleunstoelen met gestoffeerde zitting(vlekken) naar oud voorbeeld van 1900, 2e helft 20e eeuw 80x60x53cm Cond:R/G

Engelse Windsor stoel
Starting price 60 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm

Antieke Thonet stoel
Result: 95 EUR

Antieke thonet schommelstoel omstreeks 1900 (ongemerkt) met rieten zitting en rugleuning, in redelijk goede staat 110x103x58cm Cond:R/G

Commode
Result: 240 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Mahonie secretaire
Result: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M

Antieke bijzettafel
Starting price 40 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Hindelopen tafel
Starting price 40 EUR

Oude Hindelopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw in goede staat

2 Stijlmeubels
Starting price 50 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Bloemtafel met tussenblad
Starting price 40 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld in goede staat 66x35x33cm

Wortelnoten penantkastje
Starting price 200 EUR

Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 80x83x43cm.