This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Vitrine
Result: 550 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

Beschilderde barok commode
Starting price 150 EUR

Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G

Naaitafel
Starting price 100 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel met etage omstreeks 1870 geschulpt blad met marquetteriegelegd fineer, binnenwerk met spiegel en vakverdeling(compleet met slot en sleutel) in zeer goede s...

Bijzettafel
Starting price 100 EUR

Antieke Franse naaitafel omstreeks 1880 met lade en etage, notenhouten fineer, binnenwerk met vakverdeling en spiegel (licht wormbeval) verder in goede staat 76x55x37 cm

Biedermeier bidstoel, opklapbaar
Result: 80 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire stoel omstreeks 1830 uitklapbaar tot bidstoel met velours stoffering in goede staat 83x59x60cm

Bordenrek
Result: 70 EUR

Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Empire kastje
Starting price 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Result: 35 EUR

Zeldzame mahoniehouten bidstoel omstreeks 1800 met smeedijzeren scharnieren en J.H.S, zitvlak opklapbaar, in goede originele staat 86x50x42cm Cond:G

Chinees bijzettafeltje
Result: 40 EUR

Oude Chinese gelakte bijzettafel met lade en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x47x42 cm

2 Antieke beschilderde spiegels
Starting price 60 EUR

Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900 rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G

Antieke spiegel met schependecor
Starting price 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel, drie luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G

Frans kersenhouten kabinet
Starting price 250 EUR

Negentiende eeuws Frans kabinet met kersenhout en kersenhout fineer (oud wormbeval) toogpanelen in de deuren 220x150x52cm Cond:R

Hollands eiken theekastje
Result: 190 EUR

Mooi antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas omstreeks 1920 met queen Anne poten en parelrand in goede staat 78x70x45cm

Vitrinekast, Louis Seize stijl
Result: 100 EUR

Antieke Louis Seize stijl vitrine kast omstreeks 1900, met gebogen glas en glazen schappen, in goede originele staat 131x132x43cm Cond:G

Eiken garderobe kast
Result: 160 EUR

Antieke eikenhouten 2 deurs garderobekast met lade, snijwerk in de deuren, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 94x110x51cm

Kabinet Empire
Result: 300 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G

Tafeltje op klauwpoten
Starting price 40 EUR

Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm

Engelse sidetable
Starting price 180 EUR

Eikenhouten sidetable met twee lades, stijlmeubel naar oud Engels voorbeeld in goede staat 71x140x53cm

Engelse sidetable
Result: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Tafel met 4 stoelen
Result: 100 EUR

Biedermeier stijl eethoek met 4 stoelen, 2e helft 20e eeuw in redelijk goede staat 80x115cm en 90x48x50cm

Grenen salontafel ca. 1820
Result: 100 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tafel ( poten ingekort tot salontafel) met lade.45x81x100cm Cond:G

Frans eiken kabinet
Result: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Queen Anne kastje
Result: 80 EUR

Mahoniehouten 2 laden Queen Anne stijl kastje, orgelgebogen met snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 64x65x45cm Cond:G

Eiken barok secretaire
Starting price 250 EUR

Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.