This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Albasten staande lamp
Result: 25 EUR

Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G

Messing etageretafeltje, vierkant
Result: 45 EUR

Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm

Eiken lepelkistje
Result: 25 EUR

Fraai eiken lepelkistje met metalen schild en sierlijk handvat. 7,5x16,5x4,5 cm. Cond.: G

2 Bestekcassettes met plated bestek
Result: 65 EUR

Twee bestekcassettes met verzilverd bestek, bestaande uit een 6 persoons bewerkt bestek, 50 delig, met fraaie florale bewerking en een klein doosje met taartbestek, Gero Alpaca, Art Deco stijl. Cond.:...

Stel messing wandschotels
Starting price 150 EUR

Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G

2 Bronzen wandlampen
Starting price 30 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

4 Oude reclameborden
Result: 50 EUR

Vier oude metalen reclameborden, Fiat oldtimers, Pepsi cola, Marilyn Monroe, Vivian Leigh en Marlon Brando, 40x60cm Cond:R/G

Lamp
Starting price 25 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

2 Briefopeners
Starting price 70 EUR

Twee oude briefopeners 1e helft 20e eeuw, messing met ivoor imitatie en glazen hond, en tropisch hout met parelmoer belijmd 18-22cm in goede staat

Hanglamp
Result: 40 EUR

Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat

6 Romeinse bodemvondsten
Result: 60 EUR

Zes antieke bronzen bodemvondsten, Romeins? 6-15,5cm Cond:G

Grote zuil
Result: 100 EUR

Grote antieke keramieken zuil omstreeks 1900 met beschilderd landschap winter met edelhert 108x30ø Cond:G

Twee 3-lichts wandlusters
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm

6-Lichts messing kroonluchter
Starting price 20 EUR

Oude messing 6-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw 32xø58cm. Cond.: G

2 Koperen bakken
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

Antieke vijzel
Result: 25 EUR

Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G

Grote rekenliniaal
Result: 30 EUR

Grote antieke uitschuifbare liniaal in mahoniekist W.F Stanley en Co LTD, railway approach London bridge 57x7.5x3.5cm omstreeks 1900 in goede staat

Franse bronzen 6-lichts kroonluchter
Starting price 60 EUR

Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G

Spel
Result: 40 EUR

Oud Mahjong spel in koffer met beschrijving omstreeks 1950 in goede staat

Koperen lantaarn
Starting price 25 EUR

Grote koperen koetslantaarn 2e helft 20e eeuw in goede staat 74cm Cond:G

Grote Jugendstil hanglamp
Result: 150 EUR

Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.

Opgezette hertenkop
Result: 50 EUR

Antieke opgezette edelhertenkop op houten plaquette 1e helft 20e eeuw 81x46x47cm Cond:G

Staande lamp
Result: 135 EUR

Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G

Antieke ton in 2 delen
Starting price 50 EUR

Zware 19e eeuwse eikenhouten ton met twee zinken wasbakken en smeedijzeren banden(waston) 26x41ø Cond:G