Antiek aquarel gesigneerd J.Z.Deeg 1790, figuren bij water en rotspartij (scheurtje links, midden gerestaureerd) verder in goede staat,aquarel op papier 34x26cm
Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw studie bloem vochtvlekken 23x18cm Cond:R
Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G
Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G
Twee antieke gravures 18e eeuw, 110e Vue du Palais luirnal a Rome, en Vue perspective dela superbe Fontain de Trevi a Rome (lichte vochtvlekken) gravures op papier 44x30 en 40x27cm Cond:R/G
E. Muraaszky, marmeren berglandschap in lijst 33x21cm Cond:G
Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G
BH Slotman omstreeks 1980 landschap met vennetjes olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G
Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 60x60cm. Cond.: G
W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G
Cate, 2e helft 20e eeuw vaas met bloem, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Naar Voerman boerderij in de sneeuw olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G
J ten Cate omstreeks 1900, paardenkar op zandweg olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
Monogram RB Italiaanse vrouw in bospad, olieverf op paneel 20x25cm Cond:G