This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Spiegel in gouden lijst
Starting price 40 EUR

Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G

Wortelnoten commode
Starting price 150 EUR

Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G

Teakhouten halkastje
Starting price 80 EUR

Teakhouten halkastje omstreeks 1980, 2 deuren en 2 lades, in goede staat 71x83x44cm

Kabinet
Starting price 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Buffet 20-er jaren
Starting price 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Result: 65 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G

Kist
Result: 460 EUR

Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Starting price 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Notenhouten barokstijl spiegel
Starting price 150 EUR

Grote notenhouten fineer Barokstijl spiegel met geslepen glas, intarsia en bronzen kroon, omstreeks 1920 in zeer goede staat 109x110x10cm

Louis Philippe armleunstoel 1860
Starting price 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe stoel met petit point stoffering omstreeks 1870. 92x67x63cm Cond:G

Kersen bijzettafel
Starting price 180 EUR

Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G

Rolbureau
Result: 310 EUR

Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.

Ingelegd noten drankenkastje
Result: 100 EUR

Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G

Wortelnoten Engelse commode
Result: 90 EUR

Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G

Boulle nachtkastje
Result: 150 EUR

Oude Franse Boulle stijl kastje met drie laden, 2e helft 20e eeuw, staande op hoge poten, 74x40x28cm Cond:G

Wortelnoten kaptafel
Result: 150 EUR

Engelse antieke wortelnoten kaptafel omstreeks 1870, in goede originele staat (leer blad laat iets los) met diverse laden, 180x120x60cm Cond:G

Vitrinekast
Result: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar) met 6 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

Vitrinekast
Result: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

Biedermeier kastje
Starting price 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Result: 60 EUR

Antieke notenhouten Duitse naaitafel Gründerzeit, omstreeks 1880, in redelijke staat 1 lijst mist 75x52x42cm Cond:R

Wortelnoten 3-laden commode
Result: 160 EUR

Hollandse Barokstijl wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag, stijlmeubel, 1e helft 20e eeuw, staande op klauwpoten Cond:G

Wortelnoten barok secretaire
Result: 190 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....

Engels spiegelbuffet
Starting price 100 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

6 Leolux stoelen
Starting price 200 EUR

Zes designstoelen LeoLux, gemaakt van kunsstof en metaal, 84x53x54cm, In goede staat, ontwerper: Just Meyer, Cond:G