This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Rond bijzettafeltje
Result: 30 EUR

Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G

Engelse eikenhouten kast met intarsia
Result: 300 EUR

Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm

Groot receptie bureau
Result: 150 EUR

Groot mahoniehouten receptiebureau met lades en vakverdeling, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, achterkant bewerkt met panelen en mooi gebogen lijsten 110x173x88cm Cond:G

Chinese tafel
Result: 180 EUR

Oude Chinese houtgestoken bijzettafel met natuurstenen blad, met koppen en rankendecor, 20e eeuw 66x50ø Cond:G

Kabinet Empire
Starting price 400 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G

Kabinetkast, Chinees
Starting price 400 EUR

Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.

Noten met wortelnoten vertico
Result: 240 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico omstreeks 1880, Gründerzeit met spiegel opstand, 179x95x46cm (minimale gebruikerssporen, Cond:G

Chinese tafel
Result: 90 EUR

Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G

Chinese tafel
Result: 70 EUR

Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G

4 Louis Philippe stoelen
Starting price 250 EUR

Vier prachtige mahoniehouten Louis Phillipe stoelen, omstreeks 1870 met mooie rode velours stoffering, in zeer goede staat, snijwerk in rozenmotief.99x44x50cm Cond:G

Pianokruk
Starting price 100 EUR

Antieke notenhouten pianokruk Louis Philippe, omstreeks 1870 met goede bruin lederen bekleding 53x39cm Cond:G

Laden commode
Starting price 400 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.

Bijzettafel met kerfsnede
Starting price 40 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Wortelnoten hangvitrine
Starting price 25 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G

Mahonie speeltafel
Starting price 150 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Grunder commode
Result: 375 EUR

Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.

Kampferkist
Result: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G

Kapstok Thonet-stijl
Result: 60 EUR

Oude thonetstijl kapstok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 183cm

Chinese houtgesneden tafel
Result: 160 EUR

Oude Chinese houtgestoken tafel, met drakendecor en floraal decor, marmeren blad, en driespant poot 53x35x35cm Cond:G

Plantenhocker met brons
Result: 110 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met bronzen koppen beslagen, 20e eeuw in goede staat, staande op leeuwenpoten 65x45ø Cond:G

Bonheur
Starting price 350 EUR

Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G

Louis Philippe commode
Result: 100 EUR

Hollandse mahoniehout op eiken Louis Phillipe commode met 4 laden, 76x100x50cm Cond:G

Noten dagobertstoel
Result: 400 EUR

Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G

Kamer / Haardscherm
Starting price 275 EUR

Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G