This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij H.van Langen
Result: 60 EUR

Hendrik van Langen 1874-1964, hardwerkende vrouw in boeren interieur, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Wiebe van der Zee
Starting price 100 EUR

Wiebe van der Zee, koeien kijken je aan, in houten lijst, reproductie op papier 100x40cm Cond:G

Mediterraans dorpsgezicht
Starting price 50 EUR

Carleon (verso A.J.C. Manuel, kunstschilder Utrecht), olieverf op linnen, Mediteraans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G

Tetar van Elven
Starting price 150 EUR

Tetar van Elven, 1805-1879 Hollandse school, kerkinterieur met figuren, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G

Schilderij, Nefkens
Result: 75 EUR

M.J. Nefkens omstreeks 1920, Hedikhuizen 1866-1941 Ede, boereninterieur met moeder en kinderen 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

Ets, 17e eeuw
Starting price 50 EUR

Hollandse gravure op papier. 17e eeuw door C. van Woerder, Cas Barlaeus Academia Quae est.ZVGDVNI BATAVORUM PROFESSOR CONTADUS VORSTIUS SACRAE THEOLOGIAE DOCTOR ET.(scheurtje midden rechts) 35x21cm Co...

Ton Schulten, zeefdruk op papier
Result: 300 EUR

Ton Schulten nr. 4/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, "Herfst 1995", handgesigneerd 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Zwart
Result: 110 EUR

Zwart 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met figuren bij Katwijk, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Drieluik aquarel beren
Result: 50 EUR

Drie werken onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, drie teddyberen voorstellingen in goudkleurige lijst. 23x31cm Aquarel op papier. Cond:G

S.J. Akkerman
Starting price 50 EUR

S.J. Akkerman Johannes Stephanus Rotterdam 1913- 50x35cm olieverf op papier, gezicht op kerk bij avond. Cond:G

Valenta Ludwig
Result: 200 EUR

Ludwig Valenta ( 1882 - 1943 Duitse School), olieverf op paneel, priester in interieur met boeken 21x16cm. Cond.: G

Schilderij, Medora
Result: 90 EUR

Medora 2e helft 20e eeuw, boeren vrouw met jongen, druiven en schapen, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Schilderij, vrouw bij vuurboom
Result: 60 EUR

Ongesigneerd modern, vrouw bij vuurboom, olieverf op linnen 80x80cm Cond:G

Groot schilderij, figuren in dorp
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

6 Gravures
Result: 75 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Schilderij H.van Langen
Starting price 50 EUR

Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

B. Baayens, bosgezicht
Starting price 50 EUR

Bertus Baayens(Enschede) bosgezicht Twente, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

C. Akens, boerderij in bos
Starting price 50 EUR

C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Gravure, de Pieters kerk
Starting price 50 EUR

Gravure 17e eeuws van de Pieters Kerck door de graveur C.Hagen Fecit, in goede staat. 29,2x24,7cm Cond:G

3x Grafiek, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Drie gravures op papier, 18e eeuw met Latijnse teksten o.a: krokodillen, vissen, olifant, buffel 18x23cm. Cond.: G

Gravure, C. Visscher
Starting price 50 EUR

Gravure 17e 18e eeuws A.Sauvedam A.1593, gegraveerd door Cornelis Visscher 1657-1728, Romeinen en Latijnse tekst, gravure op papier 34,5x25,8cm Cond:R/G

Schilderij, stilleven bloemen
Starting price 75 EUR

Mark, 20e eeuw, vaas met bloemen olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, stilleven rozen
Starting price 100 EUR

Mark, 20e eeuw, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, stilleven rozen
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 vaas met rozen op tafel, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G