W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Drie antieke gravures portretten 18e eeuw, stichter van het Bataafs genootschap, Rein Vinkeles sculpt.(1741-1816) Soeur de lan Bonne Femme de Normandie, J.G Willie sculpt (1715-1808) Martin folkes W.H...
M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G
H.R Scholten omstreeks 1920, stilleven, gemberpot met magnolia's, pastel op papier 50x35cm Cond:G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
Vijf antieke gravures in lijst 17e 18-e eeuw (Duitsland), diverse keizerlijke voorstellingen (bekroningen) 48x36cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G
Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G
Richard Dalton ( 1715 - 1791), gravure op papier, naar een portret van H. Holbein, getiteld "Tho: Wiatt Knight", met handgeschreven tekst 30x36cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures betreffende flora, F. Guimpel Fec. 25x20cm. Cond.: G
Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R
Jan Schonk, 1889-1976 kaketoe op tak, houtsnede op papier, 22x41cm Cond;G
J.H. Parker 2e helft 20e eeuw, zeilboten een de kust bij avondlicht, olieverf op paneel 90x60cm Cond:G
C.Koppenol 20e eeuw Hollandse school, strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 25x19cm Cond:G
Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G
Gesigneerd V. Reichelt '39 zittende naakte dame, olieverf op linnen 47x81cm Cond:G
H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G
Ton Ancone(Oldenzaal) de Buursebeek, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met uien en tin, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Arend van de Pol 1886-1956, landschap met schapen 49x37,5cm olieverf op linnen Cond:R/G
Jan Berends nr. 59/60, lithigrafie op papier (eigen druk), Orpheus speelt voor de dieren 48x60cm. Cond.: G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, vaas met margrieten, olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Joseph......onduidelijk, omstreeks 1900, boerin met emmers bij waterput, Gouache op papier 37x56cm Cond:G