This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij W.J. van Beijnen
Starting price 50 EUR

W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

3 Antieke gravures
Starting price 60 EUR

Drie antieke gravures portretten 18e eeuw, stichter van het Bataafs genootschap, Rein Vinkeles sculpt.(1741-1816) Soeur de lan Bonne Femme de Normandie, J.G Willie sculpt (1715-1808) Martin folkes W.H...

Stilleven, M. Zeiss
Starting price 100 EUR

M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G

Scholten, pastel
Starting price 80 EUR

H.R Scholten omstreeks 1920, stilleven, gemberpot met magnolia's, pastel op papier 50x35cm Cond:G

Pendant, Clapton
Result: 50 EUR

Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G

Antieke gravures, Duitsland
Starting price 60 EUR

Vijf antieke gravures in lijst 17e 18-e eeuw (Duitsland), diverse keizerlijke voorstellingen (bekroningen) 48x36cm. Cond.: R-G

Sepia, Barok
Result: 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G

Arno Rink
Result: 40 EUR

Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G

Richard Dalton
Starting price 70 EUR

Richard Dalton ( 1715 - 1791), gravure op papier, naar een portret van H. Holbein, getiteld "Tho: Wiatt Knight", met handgeschreven tekst 30x36cm. Cond.: G

4x Gravure flora, 18e eeuw
Result: 80 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures betreffende flora, F. Guimpel Fec. 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Result: 450 EUR

Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Result: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R

Jan Schonk, houtsnede
Result: 200 EUR

Jan Schonk, 1889-1976 kaketoe op tak, houtsnede op papier, 22x41cm Cond;G

J.H. Parker, zeilboten op meer
Starting price 200 EUR

J.H. Parker 2e helft 20e eeuw, zeilboten een de kust bij avondlicht, olieverf op paneel 90x60cm Cond:G

C. Koppenol
Result: 140 EUR

C.Koppenol 20e eeuw Hollandse school, strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 25x19cm Cond:G

Schilderij, Hans Hunger
Starting price 50 EUR

Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G

Schilderij Reichelt, naakte dame
Starting price 225 EUR

Gesigneerd V. Reichelt '39 zittende naakte dame, olieverf op linnen 47x81cm Cond:G

H. Baumgart
Result: 50 EUR

H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G

Schilderij Ton Anconé, bosgezicht
Result: 60 EUR

Ton Ancone(Oldenzaal) de Buursebeek, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Starting price 60 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met uien en tin, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij Arend v/d Pol, schapen
Result: 125 EUR

Arend van de Pol 1886-1956, landschap met schapen 49x37,5cm olieverf op linnen Cond:R/G

Litho Jan Berends
Starting price 50 EUR

Jan Berends nr. 59/60, lithigrafie op papier (eigen druk), Orpheus speelt voor de dieren 48x60cm. Cond.: G

Schilderij E. Rabbers, margrieten
Result: 150 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, vaas met margrieten, olieverf op paneel 60x50cm Cond:G

Aquarel, 2 boerenvrouwen
Starting price 90 EUR

Joseph......onduidelijk, omstreeks 1900, boerin met emmers bij waterput, Gouache op papier 37x56cm Cond:G