This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij, van Trirum
Result: 350 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, schapen
Result: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G

Carola Stratmann
Starting price 100 EUR

Carola Stratmann 1881-1950 Duitse school, vaas met rozen, olioeverf op linnen, 44x40cm Cond:G

Maya Wildevuur, 2 geisha's
Result: 230 EUR

Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G

Schilderij
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(gerestaureerd) riviergezicht met figuren in een boot, olieverf op paneel 45x24cm Cond:G

Schilderij du Chatell
Result: 160 EUR

Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Result: 150 EUR

J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

M. v. Waning, silleven
Starting price 80 EUR

M.van Waning stevels 1874-1943, stilleven met abrikozen, mes en vaas 30x40cm olieverf op paneel

Ongesigneerd portret
Result: 135 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R

C. Cornelisz, kersen
Starting price 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij L Apol
Result: 100 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters bosgezicht, olioeverf op paneel 38x24cm Cond:G

Schilderij, P. Brouwer
Starting price 90 EUR

Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij E. Ligtelijn
Result: 450 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, W. van Norden
Starting price 150 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, K. Wagler 1937
Starting price 80 EUR

K. Wagler 1937 Duitse school, landschap Willingshausen. olieverf op linnen. 78x65cm Cond:G

Zeidler
Starting price 100 EUR

Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G

Ikoon, Jezus
Result: 80 EUR

Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G

Schilderij Stutterheim, boerderij
Starting price 150 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boeren huis, olieverf op paneel 38x29cm Cond:G

Tekening Stutterheim
Starting price 30 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis in het groen, tekening op papier 30x24cm Cond:G

Schilderij, To Vreede
Starting price 80 EUR

To Vreede ( 1916 West Terschelling), olieverf op linnen, vaas met bloemen (vroeg werk, restauraties noodzakelijk) 45x38,5cm. Cond.: R

Schilderij Visser
Starting price 80 EUR

Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Starting price 30 EUR

K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G

Groot schilderij, Albert Franke
Starting price 100 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Schilderij, Josinksi
Starting price 80 EUR

Iris Josinksi 1954, gemengde techniek, twee abstracte composities 43x55cm. Cond.: G