Oud Perzisch fijngeknoopt kleed, veelkleurig met floraal decor (licht versleten) 190x142cm. Cond.: R
Drie kleine oude Perzische kleden in goede staat: 116x72cm., 139x95cm. en 130x92cm.
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G
Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R
Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G
Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm
Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G
Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.
Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G
Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G
Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G